Povezane vesti

Fk Partizan u pasivnom ofsajdu gorčina stojanovića: Izgledalo je kao da svi igrači... misle!

Fk Partizan u pasivnom ofsajdu gorčina stojanovića: Izgledalo je kao da svi igrači... misle!

Sportal blic 11.08.2019
Ovaj Japanac što ga je doveo Savo kanda je već nastupao za Srbiju? Samo na Evroviziji. Poznat mi je odnekud, kadar je i poskočiti i uteći. A i onaj Suma(šedši) izgleda se smirio, izaš’o na taksi, šta li? Igra ko da ’oće. Ko da mu se stvarno… »
Asano: Želim da postignem što više golova u Partizanu

Asano: Želim da postignem što više golova u Partizanu

Večernje novosti 11.08.2019
Fudbaler Partizana Takuma Asano rekao je da je u Humskoj lepo dočekan i da jedva čeka večiti derbi, kao i da mu je cilj da u crno-belom dresu postigne što više golova. Fudbaler Partizana Takuma Asano rekao je da je u Humskoj lepo dočekan i da jedva… »
"Znam ja šta je večiti derbi": Asano dodatno osvojio "grobare": Da sredimo i Zvezdu!

"Znam ja šta je večiti derbi": Asano dodatno osvojio "grobare": Da sredimo i Zvezdu!

Sportal blic 11.08.2019
Takuma Asano, prvi Japanac koji je obukao crno-beli dres u istoriji FK Partizan debitovao je na utakmici 3.kola kvalifikacija za Ligu Evrope protiv ekipe Malatije postigavši gol u 67. minutu igre. Posle ovacija navijača Partizana koji su dobili novog… »
Asano: Savo će mi pomoći da budem najbolji golgeter! Evo šta je Japanac rekao o Milanu Stankoviću…

Asano: Savo će mi pomoći da budem najbolji golgeter! Evo šta je Japanac rekao o Milanu Stankoviću…

Hot sport 11.08.2019
Takumo Asano je igrač koga su navijači dugo čekali, ali mu nije trebalo dugo da pokaže da će biti veliko pojačanje za Partizan. Ušao je u igru u revanšu protiv Malatije, napravio nekoliko odličnih prilika, a kao šlag na tortu došao je pogodak i… »
Gost "Novosti" Takuma Asano: Najbrži od šestorice braće, nigde ne ide bez kuvara, a u Evropu ga doveo Venger...

Gost "Novosti" Takuma Asano: Najbrži od šestorice braće, nigde ne ide bez kuvara, a u Evropu ga doveo Venger...

Večernje novosti 10.08.2019
Više sam igrao fudbal, nego što sam ga gledao na televiziji dok sam bio mali. Oduvek sam voleo Ronaldinja. Dopadao mi se zbog načina igre, fenomenalne tehnike, kaže Takuma Asano. PARTIZANOV fudbalski "jaguar" iz Japana bio je najbolji i najbrži… »

Vesti dana »