Povezane vesti
Proglašeni najbolji orkestar i trubač na 59. Saboru u Guči (FOTO)
Morava info 11.08.2019
GUČA – Elvis Bajramović iz Bojnika najbolji je trubač 59. Sabora trubača u Guči, dok su za najbolji orkestar proglašeni “Timočki veseljaci” iz Knjaževca, koji su nagrađeni i za najizvornije muziciranje. Prva truba publike je Siniša Stanković iz… »
Siniša Stanković osvojio Zlatnu trubu u Guči
OK radio 11.08.2019
Vranje - Prva truba na 59. Saboru trubača u Guči pripala je Elvisu Bajramoviću iz Bojnika, a “Zlatnu trubu” koju dodeljuje žiri publike, osvojio je Siniša Stanković iz Zagužanja. Najbolji orkestar ovogodišnjeg sabora je "Timočki veseljaci", a oni su… »
Siniša Stanković, zlatna truba guče: Esma Redžepova bi danas bila srećna zbog mene (Kurir TV)
Kurir 11.08.2019
Siniša Stanković iz Zagužvanja, posle 27 godina učešća na Saboru, osvojio je "Zlatnu trubu" koju dodeljuje žiri publike. "Od 1992. godine dolazim u Guču, i bio sam sinoć u šoku. Ne mogu da vam opišem kakav osećaj imam, presrećan sam", rekao je Siniša za… »
Vesti dana »
Zvanično potvrđeno žarište: Eutanazirano svih 127 životinja na zaraženom gazdinstvu, oglasilo se Ministarstvo zbog boginja ovaca i koza
Kurir pre 1 satjoš 31 povezana
Potraga za osumnjičenim nakon smrtonosnog napada na paradi ponosa u Berlinu
Beta pre 3 satajoš 32 povezane
Vremenska prognoza: Topao dan, lokalni pljuskovi i najava ekstremnih vrućina
Naslovi.ai pre 6 minutajoš 27 povezanih
Više od 121.000 ljudi evakuisano zbog požara u Madridu, Avili i Toledu
Insajder pre 1 satjoš 27 povezanih
U izraelskom napadu na vozilo u Pojasu Gaze ubijeni oficiri Hamasa
N1 Info pre 31 minutajoš 21 povezana



