Povezane vesti
Zvezda u problemu: Ključna karika u igri Vladana Milojevića pod znakom pitanja za revanš u Kopenhagenu!
Sportal blic 11.08.2019
Problem za crveno-bele pred odlazak u Dansku! Fudbaler Crvene zvezde El Fardu Ben ima zdravstevnih problema i moglo bi da se desi ne nastupi u Kopenhagenu na revanš meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona. Kako navodi Sportski žurnal napadač sa… »
Ben pod upitnikom za Kopenhagen
Sportski žurnal 11.08.2019
Nije samo zdravstveno stanje Milana Pavkova Zvezdin problem pred revanš u Danskoj. Množe se problemi za Crvenu zvezdu pred revanš u Danskoj! Trebalo bi čudo da se dogodi da se Milan Pavkov nađe u kombinaciji, a pod velikim upitnikom je i učešće Mohameda… »
Vesti dana »

Pljuskovi, grmljavina i osveženje: Danas jako pogoršanje vremena, ovim predelima Srbije prete i oluje
Telegraf pre 1 satjoš 7 povezanih

"Okrenuo sam Putina, sa druge strane: - muk" Poslednji put kada smo Zelenskog videli u ovom izdanju, izgovorio je zastrašujuće reči: Tačno u 4 ujutru odjeknuli su pucnji koji su zauvek promenili Evropu
Blic pre 38 minutajoš 4 povezane

Netanjahu Dao jasne instrukcije: Odmah da se krene sa pregovorima o oslobađanju svih talaca u Gazi!
Kurir pre 6 satijoš 3 povezane