Povezane vesti

Brežančić: Pomislio sam - i da igramo dva dana ne bismo im dali gol

Brežančić: Pomislio sam - i da igramo dva dana ne bismo im dali gol

Mozzart sport 12.08.2019
"Ovaj remi dođe nam kao poraz, ali nema vremena za kukanje", poručio bek Partizana posle Kruševca. Bek Partizana Rajko Brežančić bio je vidno nezadovoljan nakon sinoćnjeg remija u Kruševcu. Gol koji je postigao za 1:1 slaba je vajda kad su… »
"Napredak je velika lekcija pred revanš u Turskoj"

"Napredak je velika lekcija pred revanš u Turskoj"

Mondo 12.08.2019
Defanzivac crno-belih ne shvata zašto je ekipa ušla loše u meč u Kruševcu, ali naglašava da će to iskustvo biti dobra lekcija za trenutno važniju utakmicu. Foto: MN Press Partizanov defanzivac Igor Vujačić (25) odigrao je u nedelju prvi… »
Vujačić: Napredak arhiviran, koncentracija na Malatiju

Vujačić: Napredak arhiviran, koncentracija na Malatiju

Večernje novosti 12.08.2019
Dan je pametniji od večeri, pa tako sa ove distance mogu da kažem da nismo dobro ušli u meč, ali da ne znam iz kog razloga - kaže defanzivac crno-belih. Defanzivni fudbaler Partizana Igor Vujačić rekao je da su crno-beli naučili veliku lekciju… »
Brežančić: Remi u Kruševcu kao poraz

Brežančić: Remi u Kruševcu kao poraz

Večernje novosti 12.08.2019
Šef nam je rekao u svlačionici da treba da nas je sramota i zaista se tako svi osećamo. Nismo ih potcenili, ali je bolje što se ovakav kiks dogodio sada - kaže Rajko. Partizan je u Kruševcu osvojio samo bod. Odigrali su nerešeno sa Napretkom (2:2)… »
Savo Milošević: Mi nismo ekipa koja može ili zna da se brani, nemamo takav profil igrača

Savo Milošević: Mi nismo ekipa koja može ili zna da se brani, nemamo takav profil igrača

Sportski žurnal 12.08.2019
Trener Partizana Savo Milošević ponovio je da je on krivac za remi protiv Napretka i istakao da njegova ekipa u revanš meču protiv Malatije mora da odigra i "malo bolje" nego u Beogradu ako želi da prođe u narednu rundu kvalifikacija za Ligu Evrope… »

Vesti dana »