Povezane vesti

Deo Fruškogorske u utorak bez vode

Deo Fruškogorske u utorak bez vode

Dnevnik 12.08.2019
Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži bez vode će od 8 do 12 sati biti deo Fruškogorske ulice (neparna strana - od Bulevara cara Lazara do Ulice dr Ilije Đuričića). Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada… »
Deo Fruškogorske ulice u utorak četiri sata bez vode

Deo Fruškogorske ulice u utorak četiri sata bez vode

Moj Novi Sad 12.08.2019
Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži, bez vode će u utorak, 13. avgusta, od 8 do 12 sati biti deo Fruškogorske ulice (neparna strana – od Bulevara cara Lazara do Ulice dr Ilije Đuričića). Iz JKP "Vodovod i kanalizacija" navode da postoji… »
Deo Rumenke bez vode zbog havarije

Deo Rumenke bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 12.08.2019
Zbog radova na sanaciji havarije u Rumenki, bez vode će danas do 14 sati biti deo Ulice Danila Kiša – od broja 21 do broja 35. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.… »
Deo Petrovaradina bez vode zbog havarije

Deo Petrovaradina bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 12.08.2019
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 14 sati biti Mažuranićeva i okolne ulice u Petrovaradinu. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena, navode u JKP… »
Privrednikova i deo Resavske ulice bez vode zbog havarije

Privrednikova i deo Resavske ulice bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 12.08.2019
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 14 sati biti Privrednikova ulica, dok će do 13 sati bez vode biti deo Resavske ulice (brojevi 1 i 3). Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže… »

Vesti dana »