Povezane vesti

Maja Pavlović: Čekam da me primi Vučić

Maja Pavlović: Čekam da me primi Vučić

Dnevnik 12.08.2019
BEOGRAD: Vlasnica novosadskog Kanal 9 Maja Pavlović, koja je danas počela štrajk glađu ispred Regulatornog tela za elektronske medije zbog toga što se, kako kaže, ne rešavaju problemi njene i drugih lokalnih televizija, rekla je UNS-u da očekuje… »
Vlasnica Kanala 9 Maja Pavlović počela štrajk glađu

Vlasnica Kanala 9 Maja Pavlović počela štrajk glađu

Danas 12.08.2019
Vlasnica Kanala 9 Maja Pavlović počela je danas štrajk glađu nakon što, kako je rekla, ni tri meseca posle prethodnog protesta suštinski nije rešen nijedan problem. Ona je rekla da očekuje poziv predsednika Srbije, pošto je iz kabineta premijerke… »
Maja Pavlović: Počinjem ponovo štrajk glađu, čekam da me primi Vučić

Maja Pavlović: Počinjem ponovo štrajk glađu, čekam da me primi Vučić

Novi magazin 12.08.2019
Vlasnica televizijskog Kanala 9, iz Novog Sada, Maja Pavlović potvrdila je za agenciju Beta da danas ponovo počinje štrajk glađu, jer nije došlo do bilo kakvog pomaka u ispunjenju zahteva te televizije, i navela da očekuje da je primi predsednik… »
NDNV: Televizija Kanal 9 samo jedan od primera gušenja lokalnih medija

NDNV: Televizija Kanal 9 samo jedan od primera gušenja lokalnih medija

Novi magazin 12.08.2019
Nezavisno društvo novinara Vojvodine (NDNV) pozvalo je državne organe i institucije da postignuti dogovor sa direktorkom novosadske televizije Kanal 9 Majom Pavlović "konačno sprovedu u delo" a nju da odustane od štrajka glađu, u koji je danas opet… »
Vlasnica novosadskog Kanala 9 ponovo štrajkuje glađu

Vlasnica novosadskog Kanala 9 ponovo štrajkuje glađu

Slobodna Evropa 12.08.2019
Treći put u proteklih godinu dana vlasnica novosadske TV Kanal 9 Maja Pavlović počela je štrajk glađu ispred Regulatornog tela za elektronske medije Srbije (REM). Pavlović kaže da se njeni zahtevi koji bi regulisali položaj lokalnih emitera nisu… »
Maja Pavlović počela štrajk glađu: Čekam Vučićev poziv

Maja Pavlović počela štrajk glađu: Čekam Vučićev poziv

N1 Info 12.08.2019
Vlasnici Kanala 9 Maja Pavlović počela je štrajk glađu nakon što, kako je rekla, ni tri meseca posle prethodnog protesta suštinski nije rešen nijedan problem. Ona je rekla da očekuje poziv predsednika Srbije pošto je iz kabineta premijerke Ane… »
NDNV: Kanal 9 samo jedan od primera gušenja lokalnih medija

NDNV: Kanal 9 samo jedan od primera gušenja lokalnih medija

Danas 12.08.2019
Nezavisno društvo novinara Vojvodine pozvalo je državne organe i institucije da postignuti dogovor sa direktorkom novosadske televzije Kanal 9 Majom Pavlović konačno sprovedu u delo. „Podsećamo da je Maja Pavlović i pre tri meseca takođe… »
Direktorka Kanala 9 započela novi štrajk glađu, očekuje sastanak sa Vučićem

Direktorka Kanala 9 započela novi štrajk glađu, očekuje sastanak sa Vučićem

Radio 021 12.08.2019
Direktorka Kanala 9 Maja Pavlović započela je svoj treći štrajk glađu ispred zgrade Regulatornog tela za elektronske medije (REM) u Beogradu. Kako kaže za 021, sve druge opcije je iscrpela i sada čeka da razgovara sa predsednikom Aleksandrom… »
Maja Pavlović: Ne tražim milostinju nego funkcionisanje pravne države. Da li treba da se toga plašimo? Ja to ne želim

Maja Pavlović: Ne tražim milostinju nego funkcionisanje pravne države. Da li treba da se toga plašimo? Ja to ne želim

Cenzolovka 12.08.2019
Direktorka Kanala 9 Maja Pavlović za Cenzolovku govori o razlozima za novi štrajk glađu i zašto pravnu borbu nastavlja u Strazburu, o tome šta očekuje od sastanka sa Vučićem, o beskrajnim sudskim procesima, kao i o strahu kolega koji dele iste… »
Vlasnica Kanala 9 ponovo štrajkuje glađu

Vlasnica Kanala 9 ponovo štrajkuje glađu

Slobodna Evropa 12.08.2019
Treći put u proteklih godinu dana vlasnica novosadske TV Kanal 9 Maja Pavlović počela je štrajk glađu ispred Regulatornog tijela za elektronske medije Srbije (REM). Pavlović kaže da se njeni zahtevi koji bi regulisali položaj lokalnih emitera nisu… »
Maja Pavlović sa TV Kanal 9: Počinjem ponovo štrajk gladju, čekam da me primi Vučić

Maja Pavlović sa TV Kanal 9: Počinjem ponovo štrajk gladju, čekam da me primi Vučić

IndeksOnline 12.08.2019
BEOGRAD – Vlasnica televizijskog Kanala 9, iz Novog Sada, Maja Pavlović potvrdila je za agenciju Beta da danas ponovo počinje štrajk gladju, jer nije došlo do bilo kakvog pomaka u ispunjenju zahteva te televizije, i navela da očekuje da je primi… »
Maja Pavlović ponovo počinje štrajk glađu: “Očekujem da me predsednik Vučić primi”

Maja Pavlović ponovo počinje štrajk glađu: “Očekujem da me predsednik Vučić primi”

Nedeljnik 12.08.2019
Printscreen N1 Vlasnica televizijskog Kanala 9 iz Novog Sada Maja Pavlović potvrdila je za agenciju Beta da ponovo počinje štrajk glađu, jer nije došlo do bilo kakvog pomaka u ispunjenju zahteva te televizije, i navela da očekuje da je primi… »
Pavlović: Ukoliko se situacija ne promeni, od ponedeljka štrajkujem glađu

Pavlović: Ukoliko se situacija ne promeni, od ponedeljka štrajkujem glađu

Danas 11.08.2019
Vlasnica Kanala 9 iz Novog Sada Maja Pavlović najavila je da će, ukoliko se situacija u međuvremenu ne promeni, sutra, po treći put, početi štrajk glađu, jer kako navodi, problemi njene televizije nisu rešeni. Pavlović je izjavila za FoNet da… »

Vesti dana »