Povezane vesti
Ovo su najtopliji gradovi u Srbiji: Na samo 2 mesta izmereno manje od 30°c, opasno je čak i za ljude
Telegraf 12.08.2019
Najtoplija u 14 sati bila je Ćuprija. U Srbiji je danas na snazi narandžasti meteoalarm, zbog veoma visokih temperatura, a u 14 sati u Beogradu je izmereno 36 stepeni. Prema podacima Republičkog hidrometeorološkog zavoda (RHMZ), 36 stepeni je izmereno u… »
Srbija u "narandžastom", 37 stepeni u Beogradu, 36 u Novom Sadu
RTV 12.08.2019
NOVI SAD, RUMA - U Srbiji je danas na snazi narandžasti meteoalarm, zbog veoma visokih temperatura, a najtoplije je u Ćupriji, Leskovcu i Vranju, gde je u 16 sati izmereno 38 stepeni. Prema podacima Republičkog hidrometeorološkog zavoda (RHMZ), u 16 sati… »
Vesti dana »
"Da, imam neke kontroverzne ljude" Tramp tvrdi da je Putin prihvatio poziv da uđe u "Odbor za mir", ruski predsednik kaže da će tek da odluči
Blic pre 4 satijoš 3 povezane
Klingbajl: Oprez nakon Trampovih odluka da ne uvodi carine zbog Grenlanda
Politika pre 1 satjoš 4 povezane





