Povezane vesti

Dodik: Ako Srbija uđe u NATO i mi ćemo

Dodik: Ako Srbija uđe u NATO i mi ćemo

Vesti online 13.08.2019
Nema puta BiH u NATO, poručuje srpski član predsedništva BIH Milorad Dodik, u odgovor na špekulacije da je dogovorom sa Bakirom Izetbegovićem (SDA) i Draganom Čovićem (HDZ) odustao od politike vojne neutralnosti Republike Srpske. Godišnji… »
Dodik: Nema puta BiH u NATO, saradnja po ugledu na Srbiju

Dodik: Nema puta BiH u NATO, saradnja po ugledu na Srbiju

Večernje novosti 13.08.2019
Nema puta BiH u NATO, poručuje srpski član predsedništva BIH Milorad Dodik, u odgovor na špekulacije da je dogovorom sa Bakirom Izetbegovićem (SDA) i Draganom Čovićem (HDZ) odustao od politike vojne neutralnosti RS. Nema puta BiH u NATO, poručuje… »
Dodik: Nema puta BiH u NATO, saradnja po ugledu na Srbiju

Dodik: Nema puta BiH u NATO, saradnja po ugledu na Srbiju

RTS 13.08.2019
Nema puta BiH u NATO, poručuje srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik, kao odgovor na spekulacije da je dogovorom sa Bakirom Izetbegovićem (SDA) i Draganom Čovićem (HDZ) odustao od politike vojne neutralnosti Republike Srpske. Dodik kaže za… »
Dodik: RS-u oduzete 83 nadležnosti

Dodik: RS-u oduzete 83 nadležnosti

Al Jazeera 13.08.2019
Ako Srbija za sto godina uđe u NATO, i mi ćemo. Ako Srbija za 300 godina ne uđe u NATO, nećemo ni mi, kaže Milorad Dodik. Nema puta Bosne i Hercegovine u NATO, poručuje član Predsjedništva te države Milorad Dodik u odgovoru na špekulacije da je… »
Dodik: Nema puta BiH u NATO, saradnja po ugledu na Srbiju

Dodik: Nema puta BiH u NATO, saradnja po ugledu na Srbiju

RTV 13.08.2019
BANJALUKA - Nema puta BiH u NATO, poručuje srpski član predsedništva BIH Milorad Dodik, u odgovor na špekulacije da je dogovorom sa Bakirom Izetbegovićem (SDA) i Draganom Čovićem (HDZ) odustao od politike vojne neutralnosti Republike Srpske… »
Dodik: Ako Srbija za sto godina uđe u NATO, i mi ćemo

Dodik: Ako Srbija za sto godina uđe u NATO, i mi ćemo

Sputnik 13.08.2019
„Nema puta BiH u NATO“, poručuje predsednik Srpske Milorad Dodik, kao odgovor na špekulacije da je dogovorom sa Bakirom Izetbegovićem (SDA) i Draganom Čovićem (HDž) odustao od politike vojne neutralnosti Republike Srpske. „Godišnji nacionalni… »
Dodik demantovao spekulacije: Nema puta BiH u NATO, mi smo vezani za Srbiju u tom pogledu

Dodik demantovao spekulacije: Nema puta BiH u NATO, mi smo vezani za Srbiju u tom pogledu

Kurir 13.08.2019
Nema puta BiH u NATO, poručuje predsednik Srpske Milorad Dodik, u odgovor na špekulacije da je dogovorom sa Bakirom Izetbegovićem (SDA) i Draganom Čovićem (HDZ) odustao od politike vojne neutralnosti Republike Srpske. Godišnji nacionalni plan… »
Nema puta BiH u NATO, saradnja po ugledu na Srbiju

Nema puta BiH u NATO, saradnja po ugledu na Srbiju

Studio B 13.08.2019
Nema puta BiH u NATO, poručuje srpski član Predsedništva BIH Milorad Dodik, u odgovoru na špekulacije da je dogovorom sa Bakirom Izetbegovićem (SDA) i Draganom Čovićem (HDZ) odustao od politike vojne neutralnosti Republike Srpske. FOTO TANJUG- SAVA… »
Ako Srbija za sto godina uđe u NATO i mi ćemo: Dodik o članstvu BiH Alijansi

Ako Srbija za sto godina uđe u NATO i mi ćemo: Dodik o članstvu BiH Alijansi

Telegraf 13.08.2019
- Puta u NATO nema. Mi smo vezani za Srbiju u tom pogledu - naglasio je Dodik. Nema puta BiH u NATO, poručuje srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik, u odgovoru na špekulacije da je dogovorom sa Bakirom Izetbegovićem (SDA) i Draganom Čovićem… »
Dodik odgovorio na špekulacije da kuje planove sa Izetbegovićem!

Dodik odgovorio na špekulacije da kuje planove sa Izetbegovićem!

Alo 13.08.2019
Ako Srbija za 300 godina ne uđe u NATO, nećemo ni mi, sve dok ja i moja politička opcija rukovodimo time. * Dodik odgovorio na špekulacije da pravi planove sa Bakirom Izetbegovićem * Jasno stavio do znanja da nema puta u NATO * Vezani smo za Srbiju u… »

Vesti dana »

Zašto Amerika obustavlja slanje oružja Izraelu?

Zašto Amerika obustavlja slanje oružja Izraelu?

Slobodna Evropa pre 49 minutajoš 29 povezanih
Preminuo književnik i prevodilac Ivan Ivanji

Preminuo književnik i prevodilac Ivan Ivanji

Politika pre 55 minutajoš 16 povezanih
Putin odlučio ko će biti ruski premijer

Putin odlučio ko će biti ruski premijer

N1 Info pre 3 satajoš 15 povezanih