Повезане вести
Зец о инвестиционом плану: Над главом нам виси синдром промашених инвестиција
Н1 Инфо 13.08.2019
Петогодишњи инвестициони план, вредан 12 милијарди евра, који је најавио председник Вучић, начелно је могућ, али питање је у шта ће тај новац бити уложен, каже за Н1 професор економије Миодраг Зец који упозорава на "историјско… »
Динкићев НИП у Вучићевој режији
Данас 13.08.2019
Председник лансирао Национални инвестициони план 2.0, вредан 10 милијарди евра Када је држава 2006. године продала Моби63 за 1,5 милијарди евра, тадашње власти одлучиле су, на иницијативу Млађана Динкића, да покрену Национални… »
"За инвестициони план до 12 милијарди евра, неће бити повећања јавног дуга"
РТВ 13.08.2019
БЕОГРАД - Неће бити повећања јавног дуга због националног инвестиционог плана за који ће бити издвојено десет до 12 милијарди евра, поручио је данас председник Србије Александар Вучић. "Нећемо дозволити повећање јавног дуга"… »
Вести дана »
Ђурић: Погурати питање проширења ЕУ у 2026, то треба да буде геополитичка одлука
Еуроневс пре 25 минутајош 18 повезаних
Србин из Крушевца нови директор БМВ-а: Каријеру започео као практикант, стигао до директорске фотоље, а запослени га обожавају
Курир пре 20 минутајош 16 повезаних
Временска прогноза за Србију у децембру 2025: стабилно време са маглом и топлим данима
Наслови.аи пре 21 минутајош 17 повезаних
„Дупло голо за обичне грађане“: Шта у ствари представља Закон о легализацији?
Данас пре 1 сатјош 30 повезаних




