Povezane vesti

Zaev: Neće nama kriminalac i ped*r da sruše Vladu!

Zaev: Neće nama kriminalac i ped*r da sruše Vladu!

Mondo 13.08.2019
Premijer Makedonije, Zoran Zaev, izjavio je večeras da neće dozvoliti da mu osobe povezane sa kriminalnom aferom "Reket" sruše vladu i ponovo odbacio bilo kakvu umešanost u taj slučaj. Foto: AP/Boris Grdanoski,MONDO/Stefan Stojanović "Svakako da… »
Zaev: Neću da mi vladu sruše kriminalci i sujetan novinar

Zaev: Neću da mi vladu sruše kriminalci i sujetan novinar

N1 Info 13.08.2019
Premijer Severne Makedonije Zoran Zaev rekao je da neće dozvoliti da mu osobe povezane sa kriminalnom aferom "Reket" sruše vladu i odbacio bilo kakvu umešanost u taj slučaj. "Svakako da neću dozvoliti da mi nekoliko kriminalaca, jedan sujetan novinar… »
Zaev na ivici živaca: Neću dozvoliti da mi kriminalci, jedan sujetan novinar i jedan peder ruše vladu! (video)

Zaev na ivici živaca: Neću dozvoliti da mi kriminalci, jedan sujetan novinar i jedan peder ruše vladu! (video)

Kurir 13.08.2019
SKOPLJE - Premijer Severne Makedonije Zoran Zaev izjavio je večeras da neće dozvoliti da mu osobe povezane sa kriminalnom aferom "Reket" sruše vladu i odbacio bilo kakvu umešanost u taj slučaj. "Svakako da neću dozvoliti da mi nekoliko kriminalaca… »
Zaev: Neću dozvoliti da mi kriminalci i sujetni novinar sruše vladu

Zaev: Neću dozvoliti da mi kriminalci i sujetni novinar sruše vladu

Novi magazin 13.08.2019
Premijer Severne Makedonije Zoran Zaev izjavio je večeras da neće dozvoliti da mu osobe povezane sa kriminalnom aferom "Reket" sruše vladu i odbacio bilo kakvu umešanost u taj slučaj. "Svakako da neću dozvoliti da mi nekoliko kriminalaca, jedan… »

Vesti dana »