Povezane vesti

Maneken iz spota optužuje pevačicu: Skinula mi je gaće!

Maneken iz spota optužuje pevačicu: Skinula mi je gaće!

Mondo 13.08.2019
Maneken Džoš Klos, zvezda videa "Teenage dream" optužuje Keti Peri za nedolično ponašanje. Pre devet godina pevačica Kejti Peri objavila je hit pesmu "Teenage dream" u kojem je glavnu ulogu igrao maneken Džoš Klos. On je sada na Instagramu objavio… »
Skandal koji je šokirao javnost: Popularna pevačica završila na sudu zbog navodnog zlostavljanja mladića, on sve ispričao

Skandal koji je šokirao javnost: Popularna pevačica završila na sudu zbog navodnog zlostavljanja mladića, on sve ispričao

Blic 13.08.2019
Nije prošlo ni nedelju dana otkako je dobila tužbu zbog plagiranja svog najvećeg hita, a pevačica Kejti Peri se ponovo našla u jeku skandala zbog navodnog zlostavljanja glavnog glumca Džoša Klosa u spotu za pesmu "Teenage dream." Naime, kako je… »
Svukla mi je gaće pred svojim gej prijateljima da im pokaže šta imam: Kejti Peri ga je zlostavljala, a on joj je pomogao da…

Svukla mi je gaće pred svojim gej prijateljima da im pokaže šta imam: Kejti Peri ga je zlostavljala, a on joj je pomogao da…

Kurir 13.08.2019
Džoš Klos, maneken koji je glumio u spotu Kejti Peri za pesmu "Teenage Dream", izneo je strašne optužbe na račun popularne pevačice. Kako on tvrdi, pevačica mu je na silu svukla pantalone i pokazala njegove genitalije, i to pred grupom ljudi na… »

Vesti dana »