Povezane vesti

Đokovićev sledeći protivnik Kareno Busta

Đokovićev sledeći protivnik Kareno Busta

Vesti online 14.08.2019
Naš as, vodeći teniser sveta, krenuo u odbranu trofeja na turniru iz masters serije u Sinsinatiju pobedom u drugom kolu protiv Amerikanca Sema Kverija (45. na svetskoj listi) sa 7:5, 6:1. Od 31-godišnjeg američkog igrača se i očekivao veliki broj… »
Đoković siguran protiv Kverija u Sinsinatiju

Đoković siguran protiv Kverija u Sinsinatiju

Dnevnik 14.08.2019
SINSINATI: Prvi teniser sveta Novak Đoković pobedom nad Amerikancem Semom Kverijem 7:5, 6:1 startovao je Masters u Sinsinatiju. Branilac titule je do osmine finala stigao uz manje oscilacije u prvom setu, gde je nadoknadio brejk minusa, za razliku od… »
Video: "Hvala ti dušani Tadiću"

Video: "Hvala ti dušani Tadiću"

Mondo 14.08.2019
Holandski komentator se na srpskom zahvalio našem fudbaleru na pogotku protiv PAOK-a. Foto: Guliver/ Dean Mouhtaropoulos/Getty Images) Namučili su se fudbaleri Ajaksa da savladaju PAOK u 3. kolu kvalifikacija za Ligu šampiona i nastave put ka grupnoj… »
Kako bez Jovančića? Ivanić je opcija, postoje još dve varijante

Kako bez Jovančića? Ivanić je opcija, postoje još dve varijante

Mozzart sport 14.08.2019
Pankov siguran kao zamena za Milunovića. Trener Crvene zvezde Vladan Milojević moraće da napravi novu dobitnu kombinaciju za gostovanje u Bernu Jang Bojsu. Za prvi meč plej-ofa za Ligu šampiona crveno-beli neće moći da računaju na štopera Nemanju… »
Dona je streptomicin za Azarenku

Dona je streptomicin za Azarenku

N1 Info 14.08.2019
Hrvatska teniserka Dona Vekić plasirala se u osminu finala Sinsinatija, pošto je u dva seta savladala Viktoriju Azarenku 6:2, 7:5. Ovo je druga pobeda Hrvatice nad nekadašnjom broj 1 u samo dve nedelje, pošto je nedavno slavila i u San Hozeu takođe… »
Tadić promašio penal, pa pogodio dva: Moraš biti jak u glavi

Tadić promašio penal, pa pogodio dva: Moraš biti jak u glavi

Večernje novosti 14.08.2019
Naš reprezentativac je u izuzetno bitnim momentima, kod 0:1, prvo promašio jedanaesterac u 32, pa u 43. izjednačio na 1:1. ŠTA znači biti hrabar, pokazao je Dušan Tadić. Srpski maestro iz redova Ajaksa je u meču trećeg kola kvalifikacija za LŠ… »
Holandski komentator progovorio srpski: Tadic je odlihan, Tadić je najboljdži, fala ti Dušani (video)

Holandski komentator progovorio srpski: Tadic je odlihan, Tadić je najboljdži, fala ti Dušani (video)

Sportski žurnal 14.08.2019
Kopljanicima je sudija Poson iz Engleske svirao tri penala, Tadić je dao dva i jedan promašio, ali je tim iz Amsterdama prošao u plej-of gde će na megdan APOEL-u. Prošlosezonski polufinalista Lige šampiona Ajaks pomučio se protiv solunskog PAOK-a u… »
Ovaj momak biće najveća opasnost po Borjanov gol! Kako će izgledati sastav Jang bojsa?

Ovaj momak biće najveća opasnost po Borjanov gol! Kako će izgledati sastav Jang bojsa?

Sportske.net 14.08.2019
Sezona je tek počela, a on se već raspucao. Za ekipu Jang bojsa, kvalifikacije za Ligu šampiona tek počinju u plej-ofu, gde će odmeriti snage sa šampionom Srbije, Crvenom zvezdom. Prvi meč biće odigran naredne srede u 21 čas u Bernu, a revanš je… »
Zvezda ga motivisala: Đoković gledao crveno-bele u Sinsinatiju, pa ekspresno savladao Kverija

Zvezda ga motivisala: Đoković gledao crveno-bele u Sinsinatiju, pa ekspresno savladao Kverija

Večernje novosti 14.08.2019
Sve čestitke celom timu, pogotovo Borjanu, da odbrani toliko penala... Ja to u životu nisam video - rekao je srpski teniser. ODGLEDAO je Novak Đoković revanš pretposlednjeg kola kvalifikacija fudbalske Lige šampiona, u kojem je Crvena zvezda, kroz… »
Zvezdin tim za jesen: Stiže krilo, a biće i odlazaka

Zvezdin tim za jesen: Stiže krilo, a biće i odlazaka

Mondo 14.08.2019
Promene moguće već za dvomeč sa Švajcarcima. Glavni cilj je ostvaren - Crvena zvezda će i ove jeseni, treće uzastopne - igrati u grupnoj fazi jednog od UEFA takmičenja. Posle dvomeča protiv švajcarskog Jang Bojsa saznaćemo da li Lige šampiona… »
Švajcarci upozoravaju zvezdaše: Nemojte da izbacujemo

Švajcarci upozoravaju zvezdaše: Nemojte da izbacujemo

Mondo 14.08.2019
Stadion u Bernu prima 32.000 posetilaca, što znači da bi po pravilu Crvenoj zvezdi trebalo da pripadne oko 1.500 ulaznica. Slobodno se može reći, premalo za interesovanje koje vlada... Prošle godine su navijači Crvene zvezde pretvorili stadion… »
Poeni o kojima se priča, pa Novakov urlik! Pogledajte potez Đokovića nakon kojeg su američki komentatori potpuno…

Poeni o kojima se priča, pa Novakov urlik! Pogledajte potez Đokovića nakon kojeg su američki komentatori potpuno…

Sportal blic 14.08.2019
Novak Đoković je relativno lako savladao Sema Kverija u drugom kolu Sinsinatija sa 7:5, 6:1, a tokom meča je američki komentator prosto "odlepio" zbog nekih njegovih poena. Kako je samo odigrao naš as, imao je šta da pokaže nakon pauze duge mesec… »
Kome je Pankov posvetio pobedu: Mislio sam da nema potrebe da ulazim, Borjan i Degenek su borci!

Kome je Pankov posvetio pobedu: Mislio sam da nema potrebe da ulazim, Borjan i Degenek su borci!

Hot sport 14.08.2019
Letnje pojačanje Radovan Pankov blistao je posle pobede protiv ekipe Kopenhagena nakon jedanaesteraca (7:8). Rovovsku bitku Zvezda je uspela da dobije i izbori novu evropsku jesen, a štoper izneo je svoje utiske posle odlične partije u kojoj je pokazao… »
Stigao raspored iz UEFA, evo kada Zvezda igra sa Švajcarcima!

Stigao raspored iz UEFA, evo kada Zvezda igra sa Švajcarcima!

Sportske.net 14.08.2019
Revanš će biti paklen. Crvena zvezda u plej-of rundi za ulazak u Ligu šampiona igra sa švajcarskim Jang Bojsom. UEFA je danas odredila i tačne termine odigravanja dvomeča beogradskog tima sa Švajcarcima. Prva utakmica se igra u sredu 21. avgusta od… »
Jang bojs između Etoal Ruža i Etoal Karuža

Jang bojs između Etoal Ruža i Etoal Karuža

Vesti online 14.08.2019
Švajcarski prvak u pet dana igra utakmice protiv timova kojima je u grbu zvezda petokraka. Jang bojs je prošle godine uzeo šampionsku titulu u Švajcarskoj posle 32 leta, a preko zagrebačkog Dinama u plej-ofu se izborio za debi u Ligi šampiona. Isto… »
Zvezdin diskretni heroj blista: "Nisam ni slutio da ću ući u igru..."

Zvezdin diskretni heroj blista: "Nisam ni slutio da ću ući u igru..."

Sportske.net 14.08.2019
Veče u Kopenhagenu izrodilo nekoliko junaka. Letnje pojačanje Radovan Pankov blistao je posle pobede protiv ekipe Kopenhagena nakon jedanaesteraca (7:8). Rovovsku bitku Zvezda je uspela da dobije i izbori novu evropsku jesen, a štoper je izneo je svoje… »
Pankov o penalima: Smiren i siguran u sebe, to je vrlina...

Pankov o penalima: Smiren i siguran u sebe, to je vrlina...

Dnevnik 14.08.2019
BEOGRAD: Odbrambeni fudbaler Crvene zvezde Radovan Pankov, jedan od junaka pobede u Kopenhagenu, kaže da je bio veoma smiren i siguran u sebe da će dva puta pogoditi u penal seriji za plasman u plej-of za Ligu šampiona. Novajlija iz niškog Radničkog… »
Pankov: Mogao sam i svih 11 da šutnem

Pankov: Mogao sam i svih 11 da šutnem

Mozzart sport 14.08.2019
"Kada su došli jedanaesterci bio sam smiren i siguran u sebe. To je vrlina koja me krasi kao igrača, da mogu da ostanem koncentrisan kad je najvažnije"... Kada je dolazio nije imao medijsku pažnju poput Tomanea ili Kanjasa. Ali nakon sinoćnje partije… »
Milošević: Prolaz Zvezde je dobar za srpski fudbal

Milošević: Prolaz Zvezde je dobar za srpski fudbal

Mondo 14.08.2019
Trener Partizana izjavio je da je "večiti" rival evidentno bolja ekipa od Kopenhagena. Savo Milošević je u razgovoru sa novinarima pred let za Tursku, na revanš Malatijaspor - Partizan, krajnje sportski i korektno prokomentarisao uspeh fudbalera… »
Pankov: Mislio sam da neću ni ući u igru

Pankov: Mislio sam da neću ni ući u igru

N1 Info 14.08.2019
Letnje pojačanje Crvene zvezde Radovan Pankov blistao je posle pobede protiv ekipe Kopenhagena nakon jedanaesteraca. "Neverovatno. Nisam ni slutio da ću ući u igru, mislio sam da neće biti potrebe. Bez zagrevanja sam izašao na teren, morao sam brzo… »
Đoković dao Kveriju nekoliko gemova nade

Đoković dao Kveriju nekoliko gemova nade

Mozzart sport 14.08.2019
Novak rutinski do trećeg kola. Najbolji teniser sveta je rutinski krenuo ka još jednoj tituli. Novak Đoković je u drugom kolu turnira iz serije 1.000 u Sinsinatiju lako savladao domaćeg tenisera Sema Kverija 7:5, 6:1. Đoković je nešto nesigurnije… »
‘Zvezda je to zaslužila’: Ovako je Milošević prokomentarisao uspeh ‘večitog’ rivala

‘Zvezda je to zaslužila’: Ovako je Milošević prokomentarisao uspeh ‘večitog’ rivala

Hot sport 14.08.2019
Trener Partizana se pred poletanje za Malatiju kratko osvrnuo i na sinoćni uspeh Crvene zvezde u Kopenhagenu. Crveno-beli su u prestonici Danske hrabro izdržali sat vremena sa igračem manje, a potom imali i sreće da posle 11 penal serija proslave… »
Đoković slavio protiv Kverija: Nervozno sam ušao u meč jer sam pre toga gledao Zvezdu, Borjanu svaka čast!

Đoković slavio protiv Kverija: Nervozno sam ušao u meč jer sam pre toga gledao Zvezdu, Borjanu svaka čast!

Hot sport 14.08.2019
U svom prvom meču posle osvajanja Vimbldona Novak Đoković nije blistao, ali je uradio ono što je trebalo, pobedio je domaćeg tenisera Sema Kverija u dva seta, po setovima 7:5, 6:1,posle 80 minuta igre. Bio je to duel drugog kola Mastera u… »
Crvena zvezda - to je tim! (video)

Crvena zvezda - to je tim! (video)

Mondo 14.08.2019
Milunović i Jovančić zbog suspenzija neće moći da igraju u Bernu, ali da li će to zaista biti problem za crveno-bele iduće srede? /od reportera MONDA iz Kopenhagena/ Na povrede fudbalera Crvene zvezde nadovezale su se suspenzije. Dva žuta kartona… »
Đoković: Loš početak? Nervoza zbog Zvezde...

Đoković: Loš početak? Nervoza zbog Zvezde...

Sportski žurnal 14.08.2019
„To je neverovatan podvig i čestitam celom timu, pogotovo Borjanu koji je uspeo da odbrani penale. U životu nisam gledao takvu utakmicu“. Prvi teniser sveta Novak Đoković lošiji početak meča u pobedi nad Semom Kverijem u Sinsinatiju opravdao je… »
Video: Novakova reakcija na prolaz Crvene zvezde

Video: Novakova reakcija na prolaz Crvene zvezde

Večernje novosti 14.08.2019
Na društvenim mrežama se pojavio i zanimljiv snimak pre početka meča sa Kverijem u kojem mu jedan navijač sa tribina dobacuje “Prošla Zvezda brate”. Priznao je Novak Đokovića da je u meču sa Semom Kverijem bio nervozan zato što je nedugo pre… »
Fešta na novom Beogradu: Borjan je skinuo penal, a u Beogradu je usledila ludnica(video)

Fešta na novom Beogradu: Borjan je skinuo penal, a u Beogradu je usledila ludnica(video)

Hot sport 14.08.2019
Fudbaleri Crvene zvezde napravili su podvig sinoć u Kopenhagenu. Slavilo se sinoć širom Srbije. Nakon što su igrači crveno-belih uspeli da izbore pozitivan rezultat i po drugi put u nizu igraju u plej-ofu za Ligu šampiona navijači nisu mogli da… »
Slavi se širom sveta: Evo kako su Đoković, Kalnić, Dončić… Proslavili Zvezdin uspeh!

Slavi se širom sveta: Evo kako su Đoković, Kalnić, Dončić… Proslavili Zvezdin uspeh!

Hot sport 14.08.2019
Fudbaleri Crvene zvezde bili su bolji od Kopenhagena u trećoj rundi kvalifikacija za Ligu šampiona. U jednom od najuzbudljivijih mečeva koje smo na ovim prostorima imali priliku da ispratimo Crvena zvezda je slavila nakon boljeg izvođenja penala, evo… »
A onda: U 22.59... Eksplozija! Ovako se slavila Zvezdina pobeda širom Beograda /video/

A onda: U 22.59... Eksplozija! Ovako se slavila Zvezdina pobeda širom Beograda /video/

Sportal blic 14.08.2019
Nakon što su fudbaleri Crvene zvezde izbacili Kopenhagen u penal seriji koja je bila za infarkt i plasirali se u poslednje kolo kvalifikacija za Ligu šampiona, usledilo je veliko slavlje pristalica crveno-belih širom glavnog grada. Najvatreniji… »
“Da li sam gledao??? Skakao sam od sreće do tri minuta pred meč!” Novak izbacio Kverija, pa se poklonio Zvezdi: Ja to u…

“Da li sam gledao??? Skakao sam od sreće do tri minuta pred meč!” Novak izbacio Kverija, pa se poklonio Zvezdi: Ja to u…

Sportal blic 14.08.2019
Novak Đoković uspešno je počeo takmičenje na turniru masters serije u Sinsinatiju i . Nole je sporije počeo duel sa Amerikancem, a kako je priznao na kraju meča imao je za to dobar razlog - Crvenu zvezdu! - Možda sam zato bio malo nervozniji na… »
I najbolji na svetu čestitao Zvezdi i Borjanu: Podvig!

I najbolji na svetu čestitao Zvezdi i Borjanu: Podvig!

Mondo 14.08.2019
Novak Đoković pratio je dramatičnu penal seriju prvaka Srbije do "tri minuta pred izlazak na teren" na mastersu u Sinsinatiju. Novak Đoković izjavio je za "Sport klub" da je meč drugog kola mastersa u Sinsinatiju, protiv Amerikanca Sema Kverija… »
Đoković u osmini finala mastersa u Sinsinatiju

Đoković u osmini finala mastersa u Sinsinatiju

Danas 14.08.2019
Branilac titule na mastersu u Sinsinatiju srpski teniser Novak Đoković plasirao se u osminu finala tog turnira pošto je pobedio Amerikanca Sema Kverija posle dva seta, 7:5, 6:1. Prvi teniser sveta pobedio je posle sat i 18 minuta. On je četiri puta… »
Kraj: Đoković - Kveri 7:5, 6:1

Kraj: Đoković - Kveri 7:5, 6:1

Večernje novosti 14.08.2019
Novak je u drugom kolu turnira u Sinsinatiju savladao Amerikanca Sema Kverija i prošao u narednu rundu. Spor početak, pa ekspresan završetak. Novak Đoković je izborio plasman u treće kolo turnira u Sinsinatiju. U drugom kolu je, posle nešto… »
Spor početak, pa ekspresan trijumf: Đoković savladao Kverija u Sinsinatiju

Spor početak, pa ekspresan trijumf: Đoković savladao Kverija u Sinsinatiju

Večernje novosti 14.08.2019
Prvi reket sveta je u drugom kolu turnira u Sinsinatiju savladao domaćeg predstavnika Kverija i prošao u narednu rundu. Ponadao se Sem Keri, posle brejka u uvodnom gemu, da bi u 11. međuosbnom meču mogao da slavi treći put protiv Novaka Đokovića… »
Novak rutinski protiv Kverija na startu Sinsinatija

Novak rutinski protiv Kverija na startu Sinsinatija

N1 Info 14.08.2019
Prvi reket sveta Novak Đoković slavio je na startu mastersa u Sinsinatiju protiv Sema Kverija u dva seta 7:5, 6:1 i na taj način se revanširao Amerikancu za poraz u poslednjem meču na Vimbldonu pre tri godine. Amerikanac je veliki dužnik Đokoviću… »
Novak u formi i posle mesec dana, krenuo ka Kirjosu!

Novak u formi i posle mesec dana, krenuo ka Kirjosu!

Mondo 14.08.2019
Pauza od Vimbldona nije značajnije uticala na formu Novaka Đokovića pošto je bez većih problema savladao "domaćeg" tenisera Sema Kverija na početku turnira u Sinsinatiju. Bez većih problema - Novak je u 3. kolu Sinsinatija! Najbolji teniser sveta… »
Bravo majstore: Novak pobedio u Zvezdinoj noći

Bravo majstore: Novak pobedio u Zvezdinoj noći

Sportal blic 14.08.2019
Novak Đoković uspešno je počeo takmičenje na turniru masters serije u Sinsinatiju i eliminisao Sema Kverija rezultatom 7:5, 6:1. Srpski as nije otvorio meč kako je očekivano, ali je ubrzo uspeo da preokrene stvari u svoju korist. Iskusni Amerikanac… »

Vesti dana »