Povezane vesti
CG: Zabrana pušenja u zatvorenom, kazne do 20 hiljada eura
Glas Amerike 14.08.2019
U Crnoj Gori je u srijedu stupio na snagu Zakon o ograničavanju upotrebe duvanskih proizvoda, pa je tako zabranjeno pušenje u zatvorenom prostoru. Sa 35% punoljetnih gradjana koji puše, Crna Gora je rekorder u Evropi. Vlada je zato posegla za rigoroznom… »
CG: Od danas zabranjeno pušenje u zatvorenom prostoru
Al Jazeera 14.08.2019
Zakon, kojim se zabranjuje upotreba duhanskih proizvoda u javnim zatvorenim prostorijima, osim u casinima, crnogorski parlamentarci su usvojili jednoglasno. U Crnoj Gori je u srijedu stupio na snagu Zakon o ograničavanju upotrebe duhanskih proizvoda, pa… »
Crna Gora zabranjuje pušenje u zatvorenom, kazne do 20.000 evra
RTS 14.08.2019
U Crnoj Gori je danas stupio na snagu Zakon o ograničavanju upotrebe duvanskih proizvoda, pa je tako zabranjeno pušenje u zatvorenom prostoru, a ko bude prekršio odredbe zakona rizikuje da plati kaznu i do 20.000 evra. Ovaj zakon, kojim se zabranjuje… »
U Crnoj Gori od srede zabrana pušenja u lokalima i restoranima
Večernje novosti 13.08.2019
Zakon uvodi totalnu zabranu pušenja u javnim, zatvorenim prostorijama, a izuzeci su samo kazina. PODGORICA - U Crnoj Gori od sutra stupa na snagu zakon koji zabranjuje pušenje u javnom, zatvorenom prostoru, koji predviđa kazne i do 20.000 evra u slučaju… »
Vesti dana »
Lončar o novim merama države: Snižene cene dva leka za srčanu slabost i 16 za sprečavanje zgrušavanja krvi
Newsmax Balkans pre 30 minutajoš 25 povezanih
U Srbiji danas sunčano i toplo, uveče naoblačenje i osveženje
Naslovi.ai pre 6 minutajoš 25 povezanih
Tržište nekretnina u Srbiji promenilo tempo - Manje kupoprodaja, veća vrednost prometa
Ekapija pre 35 minutajoš 18 povezanih






