Povezane vesti

„Reket“ drma makedonsku politiku

„Reket“ drma makedonsku politiku

Dojče vele 14.08.2019
Afera „Reket“ već mesecima je aktuelna u Severnoj Makedoniji. Vrhunac je dostigla kada su se jedne italijanske desničarske novine dočepale video i audio snimaka kompletnog skandala. U Severnoj Makedoniji „bombe“ su opet u modi. Nisu u pitanju… »
Zaev: Neće mi novinar i peder rušiti vladu

Zaev: Neće mi novinar i peder rušiti vladu

Vesti online 14.08.2019
Premijer Severne Makedonije Zoran Zaev, u prvom obraćanju medijima posle objavljivanja slučaja „Reket“, rekao je da neće dopustiti da „nekoliko kriminalaca, jedan sujetan novinar i p…r, obore vladu“ u toj zemlji, prenosi portal a1on… »
"Reket" u senci "gej odbrane": Oglasio se Zaev povodom spekulacija o padu Vlade, a onda je uputio i izvinjenje

"Reket" u senci "gej odbrane": Oglasio se Zaev povodom spekulacija o padu Vlade, a onda je uputio i izvinjenje

Večernje novosti 14.08.2019
Premijer Severne Makedonije oštrom retorikom za opis odlučne borbe protiv krimiminala u korupcionaškoj aferi. SKOPLjE - OD STALNOG DOPISNIKA Premijer Severne Makedonije (RSM) Zoran Zaev oštrom retorikom u opovrgavanju najava o mogućnosti pada vlasti… »
Afera "Reket", kad Zaev izgubi živce

Afera "Reket", kad Zaev izgubi živce

RTS 14.08.2019
Premijer Severne Makedonije Zoran Zaev popustio je pod pritiskom afere "Reket" koja već nedeljama potresa Severnu Makedoniju, navodeći da neće dozvoliti da vladu sruši "par kriminalaca, sujetan novinar i jedan p...". Zaev se, kasnije, izvinio… »
Zaev kritikovan zbog korištenja uvredljivog jezika

Zaev kritikovan zbog korištenja uvredljivog jezika

Slobodna Evropa 14.08.2019
Premijer Sjeverne Makedonije Zoran Zaev ispričao se zbog korištenja uvredljivih riječi tokom pokušaja da brani svoju vladu od skandala sa korupcijom. Zaev je je u utorak, povodom 18 godina potpisivanja Ohridskog sporazuma rekao novinarima: "Svakako da… »
Nemački mediji objavili šta se sve dešavalo u aferi Reket: Ovo je ozbiljan udarac za vladu Zorana Zaeva

Nemački mediji objavili šta se sve dešavalo u aferi Reket: Ovo je ozbiljan udarac za vladu Zorana Zaeva

Kurir 14.08.2019
Afera "Reket" doboko potresa vladu i stranku premijera Severne Makedonije Zorana Zaeva, sve i da nije direktno upleten u skandal, piše danas Dojče vele. U tom kontekstu, DW navodi da su nekoliko ministra i poslanika članovi ili tesno sarađuju sa… »
"Reket" drma vladu i stranku Zaeva, Zapad traži "razrešenje slučaja"

"Reket" drma vladu i stranku Zaeva, Zapad traži "razrešenje slučaja"

RTV 14.08.2019
BON/SKOPLJE - Afera "Reket" duboko potresa vladu i stranku premijera Severne Makedonije Zorana Zaeva, sve i da nije direktno upleten u skandal, piše danas Dojče vele. Međunarodna zajednica zahteva od vlasti Severne Makedonije da razreše slučaj… »
Zaev se izvinio LGBT zajednici: Peder je karakterna osobina, nemam ništa protiv vas

Zaev se izvinio LGBT zajednici: Peder je karakterna osobina, nemam ništa protiv vas

Vesti online 14.08.2019
Premijer Severne Makedonije Zoran Zaev uputio je izvinjenje LGBT zajednici nakon njegove izjave „da neće dozvoliti da nekoliko kriminalaca, jedan sujetni novinar i p…r, obore vladu“ u toj zemlji. On je prethodno komentarišući slučaj „Reket“… »
Zaev: Neću dozvoliti da mi vladu obori jedan p…r, potom se izvinio LGBT zajednici

Zaev: Neću dozvoliti da mi vladu obori jedan p…r, potom se izvinio LGBT zajednici

RTV 14.08.2019
SKOPLJE - Premijer Severne Makedonije Zoran Zaev, u prvom obraćanju medijima posle objavljivanja slučaja "Reket", rekao je da neće dopustiti da "nekoliko kriminalaca, jedan sujetan novinar i p...r, obore vladu" u toj zemlji, prenosi portal a1on… »
Zaev se izvinjava gejevima: "LGBT zajednica ima moje veliko poštovanje"

Zaev se izvinjava gejevima: "LGBT zajednica ima moje veliko poštovanje"

Telegraf 14.08.2019
Na svom tviter nalogu nakon te izjave Zaev je napisao da LGBT zajednica ima njegovo veliko poštovanje. Premijer Severne Makedonije Zoran Zaev uputio je izvinjenje LGBT zajednici nakon njegove izjave "da neće dozvoliti da nekoliko kriminalaca, jedan… »

Vesti dana »

Danas oblačno, povremeno s kišom

Danas oblačno, povremeno s kišom

B92 pre 56 minutajoš 10 povezanih
Senzacija u bostonu: Srbin šokirao glavnog favorita za NBA titulu (video)

Senzacija u bostonu: Srbin šokirao glavnog favorita za NBA titulu (video)

Večernje novosti pre 26 minutajoš 6 povezanih