Povezane vesti
HNS pozvao lidere stranaka da sprovedu sporazum o formiranju Saveta ministara BiH
Novi magazin 15.08.2019
Hrvatski narodni sabor (HNS) u BIH pozvao je danas da dogovor i sporazum lidera SNSD Milorada Dodika, HDZ Dragana Čovića i SDA Bakira Izetbegovića bude sproveden da bi se konačno dobila funkcionalna vlast na nivou BiH. "HNS kao predvodnik politike… »
Košarac: Izetbegović ruši sorazum o formiranju vlasti
Večernje novosti 15.08.2019
Predsedavajući Kluba poslanika SNSD-a u Predstavničkom domu Parlamentarne skupštine BiH, Staša Košarac, izjavio je da lider SDA Bakir Izetbegović pokušava na sve načine da sruši sporazum o fomiranju vlasti u zajedničkim institucijama BiH… »
SNSD: Izetbegović ruši sporazum o formiranju vlasti
Kurir 15.08.2019
BANJALUKA - Predsedavajući Kluba poslanika SNSD u Predstavničkom domu Parlamentarne skupštine BiH, Staša Košarac, izjavio je da lider SDA Bakir Izetbegović pokušava na sve načine da sruši sporazum o fomiranju vlasti u zajedničkim institucijama… »
Vesti dana »

Studenti blokirali ulaze u Skupštinu Novog Sada: Zovu građane da im se pridruže
Nova pre 5 satijoš 4 povezane

(VIDEO) Interventna policija pendrecima tukla novosadske studente koji su oko ponoći blokirali Skupštinu grada
N1 Info pre 50 minutajoš 4 povezane

Dani žalosti u Severnoj Makedoniji nakon tragedije u Kočanima, građani odaju poštu
RTS pre 3 minutajoš 7 povezanih