Povezane vesti
Gest Srbina iz Banjaluke dirnuo muslimane: 27 godina čuvao Kuran, pa ga na Kurban-bajram vratio vernicima
Kurir 15.08.2019
Kuran iz džamije u banjalučkom naselju Vrbanji, jedini sačuvani pisani trag nakon rušenja ove bogomolje u proteklom ratu, biće vraćen tamo gde pripada i to nakon što se javio čovek koji ga je čuvao proteklih godina. Srbin iz Banjaluke, koji je želeo da… »
Časno i ljudski: Srbin čuvao Kuran iz Vrbanje
Mondo 15.08.2019
Kuran iz džamije u banjalučkom naselju Vrbanja, jedini sačuvani pisani trag nakon rušenja ove bogomolje u proteklom ratu, biće vraćen tamo gde pripada posle gotovo tri decenije . A čuvao ga je Srbin. Foto: MONDO/Tamara Sekulović Ilustracija Srbin iz… »
Srbin 27 godina čuvao Kuran iz srušene banjalučke džamije
N1 Info 15.08.2019
Kuran iz džamije u banjalučkom naselju Vrbanja, jedini sačuvani pisani trag nakon rušenja ove bogomolje u proteklom ratu, biće vraćen tamo gde pripada i to nakon što se javio čovek koji ga je čuvao proteklih godina. Srbin iz Banjauke, koji je želeo da… »
Vesti dana »

"To je onaj kamenčić u cipeli koji me žulja" Blagojević izbacio Ukrajince, pa imao poruku za Grobare
Kurir pre 4 satijoš 9 povezanih

Kazna do 5.000 evra, oduzimanje dozvole na 2 meseca, ali i zatvor! Novi zakon o saobraćaju danas stupa na snagu u Bugarskoj i stroži je od svih prethodnih
Blic pre 52 minutajoš 1 povezana

"Ono što Rusija radi je odvratno": Tramp se oglasio posle žestokog napada na Kijev
Kurir pre 4 satijoš 5 povezanih

Olivera Kovačević više nije urednica Pesme Evrovizije: „Smenjena sam zbog podrške studentima“
Nedeljnik pre 4 satijoš 1 povezana

Određen pritvor do 30 dana za desetoricu uhapšenih u Novom Pazaru: Advokati ulažu žalbu
Blic pre 7 satijoš 3 povezane