Povezane vesti

Poznati termini mečeva Partizana i Moldea, ali i cena karata za duel u Norveškoj

Poznati termini mečeva Partizana i Moldea, ali i cena karata za duel u Norveškoj

Vesti online 16.08.2019
Posle uzbudljivog meča u Malatiji, fudbaleri Partizana su saznali ko će im biti protivnik u nastavku borbe za plasman u Ligu Evrope. U pitanju je norveški Molde koji je eliminisao grčki Aris, a poznati su i termini duela srpskog i norveškog tima… »
Potvrđeno: Evo u kom terminu Partizan dočekuje Molde

Potvrđeno: Evo u kom terminu Partizan dočekuje Molde

Hot sport 16.08.2019
Evropska kuća fudbala odredila je termine utakmica plej-ofa kvalifikacija za Ligu šampiona. Od ranije je poznato da će Partizan u prvoj utakmici biti domaćin Moldeu, a najveća dilema za sada je da li će Norvežane dočekati sa ili bez prisustva… »
"Sudija je tu da me istera napolje": Ostojić: Ležao sam, imam prava da ležim! Miletić kaže: Bog nas je nagradio

"Sudija je tu da me istera napolje": Ostojić: Ležao sam, imam prava da ležim! Miletić kaže: Bog nas je nagradio

Sportal blic 16.08.2019
Fudbaleri Partizana obezbedili su plasman u plej-of za Ligu Evrope, oni su u Turskoj poraženi od Malatje sa 1:0, ali su zahvaljujući rezultatu iz prvog meča (3:1) prošli u naredno kolo. U finišu meča ekipa Malatje je krenula u ofanzivu. Nije bilo… »
Već je izvesno, evo u kom šeširu će biti Partizan ukoliko savlada Norvežane

Već je izvesno, evo u kom šeširu će biti Partizan ukoliko savlada Norvežane

Sportske.net 16.08.2019
Ekipa Partizana je sinoć uspela da izbaci tursku Malatiju i stigao je na korak od plasmana u Ligu Evrope. Prvi poraz Partizana u ovoj sezoni je prošao nekažnjeno. Crno-beli su uspeli da izbace Malatiju ukupnim rezultatom 3:2, pa će u poslednjem kolu… »
Ostojić: Realan rezultat! Tošić: Sreća što smo ih zatekli u ovom periodu i stanju

Ostojić: Realan rezultat! Tošić: Sreća što smo ih zatekli u ovom periodu i stanju

Sportski žurnal 16.08.2019
Crno-beli su uprkos minimalnom porazu od turske ekipe prošli dalje ukupnim rezultatom 3:2. Fudbaleri Partizana Bojan Ostojić i Zoran Tošić, posle plasmana u plej-of kvalifikacija za Ligu Evrope, istakli su da je Malatija ozbiljna ekipa, iako se tako… »
Miletić: Sami sebi smo dali gol

Miletić: Sami sebi smo dali gol

Sportski žurnal 16.08.2019
Crno-beli poraženi su na gostovanju sa 1:0, ali su ukupnim rezultatom 3:2 došli na korak do plasmaan u Ligu Evrope, gde će im rival biti norveški Molde. Defanzivni fudbaler Partizana Nemanja Miletić rekao je da su crno-beli u meč trećeg kola… »
Tošić iskren: Uhvatili smo ih nespremne, inače...

Tošić iskren: Uhvatili smo ih nespremne, inače...

N1 Info 16.08.2019
Fudbaler Partizana Zoran Tošić kaže da su crno-beli zaslužili prolazak u plej-of kvalifikacija za Ligu Evrope, ali da je tome doprinela i izvesna doza srećnih okolnosti. Partizan je u dvomeču sa turskom Malatijom bio bolji ukupnim rezultatom 3:2… »
Partizan saznao ime narednog rivala: Molde posle poraza u plej-ofu

Partizan saznao ime narednog rivala: Molde posle poraza u plej-ofu

Večernje novosti 15.08.2019
Prva utakmica između Partizana i Moldea igraće se 22. avgusta u Beogradu, dok će crno-beli putovati na revanš sedam dana kasnije. Fudbaleri Partizana plasirali su se plej-of kvalifikacija za Ligu Evrope, a tamo će se sastati sa Moldeom, koji je… »
Tošić: Ostvarili smo cilj; Miletić: Nismo smeli da uđemo bojažljivo u meč

Tošić: Ostvarili smo cilj; Miletić: Nismo smeli da uđemo bojažljivo u meč

Večernje novosti 15.08.2019
Crno-beli zadovoljni prolaskom u narednu fazu kvalifikacija za LE, ali svesni propusta na večerašnjoj utakmici. Fudbaleri Partizana igraće plej-of za plasman u Ligu Evrope. Posle dvomeča eliminisana je turska Malatija ukupnim rezultatom 3:2, a prvi… »
Partizan preživeo Malatiju: Crno-beli u revanšu u Turskoj hodali po ivici žileta i prošli u plej-of Lige Evrope

Partizan preživeo Malatiju: Crno-beli u revanšu u Turskoj hodali po ivici žileta i prošli u plej-of Lige Evrope

Večernje novosti 15.08.2019
Stojković kiksnuo kod gola Jahovića u 7, pa se iskupio bravurom u 79. minutu. PARTIZAN je preživeo Malatiju. Prolaz se piše i širi osmehe, sve ostalo može i trebalo bi da ide pod lupu uoči plej-ofa Lige Evrope. Došli su crno-beli u Malatiju sa… »
Blicsport skener: Sve je počelo i završilo se sa Stojketom! Kriv za gol, a odveo Partizan u četvrto kolo

Blicsport skener: Sve je počelo i završilo se sa Stojketom! Kriv za gol, a odveo Partizan u četvrto kolo

Sportal blic 15.08.2019
ali zahvaljujući pobedi od 3:1 u Humskoj, crno-beli su se plasirali u plej-of rundu kvalifikacija za Ligu Evrope. Među najboljima u crno-belom taboru bio je Vladimir Stojković. I među najgorima. Ali idemo redom... Vladimir Stojković 8 - Pogrešio je… »

Vesti dana »