Povezane vesti

Đoković: Karenjo Busta me je iznenadio

Đoković: Karenjo Busta me je iznenadio

Hot sport 16.08.2019
Najbolji srpski teniser preko Španca Pabla Karenje Busta se plasirao u četvrtfinale turnira u Sinsinatiju. Novak Đoković je noćas slavio sa 6:3, 6:4 i polako ulazi u završnicu Mastersa koji je poslednji dodao svojoj trofejnoj kolekciji. – Mislim… »
Neverovatna odluka organizatora! Pogledajte kada se Novak Đoković bori za polufinale u Sinsinatiju!

Neverovatna odluka organizatora! Pogledajte kada se Novak Đoković bori za polufinale u Sinsinatiju!

Sportal blic 16.08.2019
Novak Đoković je saznao kada igra četvrtfinale mastersa u Sinsinatiju, a ta odluka organizatora ga definitivno nije obradovala. Naime, nakon što je Đoković prošao u četvrtfinale pomenutog teniskog turnira eliminisavši 53. igrača sveta, Španca… »
Đoković: Rezultat ne pokazuje pravu sliku

Đoković: Rezultat ne pokazuje pravu sliku

Večernje novosti 16.08.2019
Bila je prava borba. Servirao sam dosta dobro, verovatno je to bila najbolja stvar za mene u tom meču sa preko 70 odsto prvog servisa - rekao je Novak. Prvi teniser sveta Novak Đoković, posle plasmana u četvrtfinale Mastersa u Sinsinatiju, istakao je… »
Sinsinati: Đoković savladao Karenja Bustu, u četvrtfinalu protiv Puja

Sinsinati: Đoković savladao Karenja Bustu, u četvrtfinalu protiv Puja

Dnevnik 16.08.2019
Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u četvrfinale Mastersa u Sinsinatiju, čiji je nagradni fond 6,05 miliona dolara. Branilac trofeja je posle 90 inuta igre pobedio 53. igrača sveta, Španca Pabla Karenja Bustu sa 6:3, 6:4. Bila je ovo… »
Mladi Rus Andrej Rubljov eliminisao Federera

Mladi Rus Andrej Rubljov eliminisao Federera

Radio 021 16.08.2019
Mladi ruski teniser Andrej Rubljov priredio je veliko iznenađenje u osmini finala Mastersa u Sinsinatiju, pošto je pobedio sedmostrukog šampiona Švajcarca Rodžera Federera. Rubljov je slavio u dva seta 6:3, 6:4. Dvadesetjednogodišnji Rus, trenutno… »
Novo iznenađenje u Sinsinatiju: Rubljov izbacio i Federera

Novo iznenađenje u Sinsinatiju: Rubljov izbacio i Federera

Večernje novosti 15.08.2019
Nakon što je u prethodnom kolu pobedio Vavrinku, mladi Rus je sada priredio još veću senzaciju eliminisavši Švajcarca za samo 63 minuta. NIJE Rodžer Federer krio želju da se u Sinsinatiju sretne sa Novakom Đokovićem i pokuša da mu se bar… »
Potpuni šok u Sinsinatiju! Rodžer Federer ispao od 70. igrača sveta za samo 63 minuta! Rus se rasplakao! /video/

Potpuni šok u Sinsinatiju! Rodžer Federer ispao od 70. igrača sveta za samo 63 minuta! Rus se rasplakao! /video/

Sportal blic 15.08.2019
Mladi uski teniser Andrej Rubljev šokirao je Rodžera Federera u Sinsinatiju i savladao ga u trećem kolu turnira! Trenutno 70. teniser svetu je meč protiv jednog od najboljih igrača ikada dobio za samo 63 minuta, sa 6:3, 6:4. Fereder je na terenu… »

Vesti dana »