Povezane vesti

POTVRĐENO PISANjE DNEVNIKA Nikola Grbić više nije selektor Srbije

POTVRĐENO PISANjE DNEVNIKA Nikola Grbić više nije selektor Srbije

Dnevnik 16.08.2019
NOVI SAD: Odbojkaški savez Srbije i Nikola Grbić zajedno su odlučili da prekinu saradnju koja je trajala četiri godine. Imao je Grbić ugovor sa našom krovnom odbojkaškom organizacijom do kraja ovog olimpijskog ciklusa, ali je zbog neispunjenja… »
Nikola Grbić više nije selektor odbojkaša Srbije!

Nikola Grbić više nije selektor odbojkaša Srbije!

Telegraf 16.08.2019
U pitanju je sporazumni raskid saradnje. Nikola Grbić više nije selektor muške odbojkaške reprezentacije Srbije! Ovu odluku (ne)očekivano je objavio Odbojkaški savez Srbije na svom zvaničnom sajtu, uz napomenu da je još u četvrtak najavljeno da… »
„Žao mi je, imam na šta da budem ponosan „

„Žao mi je, imam na šta da budem ponosan „

Vesti online 16.08.2019
Nikola Grbić je u razgovoru za Sport Klub otkrio da je dogovor o raskidu saradnje sa Odbojkaškim savezom Srbije donet „kako bi se stvari promenile na bolje“. Predsednik Zoran Gajić tvrdi da je ekipi bila potrebna šok terapija. U petak je zvanično… »
Prva reakcija: Evo šta Nikola Grbić kaže o tome što više nije selektor odbojkaša Srbije

Prva reakcija: Evo šta Nikola Grbić kaže o tome što više nije selektor odbojkaša Srbije

Sportal blic 16.08.2019
Dosadašnji selektor naših odbojkaša Nikola Grbić je otkrio kako je reagovao kada je je došlo do raskida saradnje sa Savezom. Kako se navodi u saopštenju OSS-a, ta odluka je doneta "u skladu s najvišim interesima nacionalne selekcije". "Seli smo i… »
Prekid saradnje: Nikola Grbić više nije selektor odbojkaša Srbije

Prekid saradnje: Nikola Grbić više nije selektor odbojkaša Srbije

Hot sport 16.08.2019
Pravo niotkuda došlo je do raskida ugovora. Odbojkaški savez Srbije objavio je na svom zvaničnom sajtu informaciju da Nikola Grbić više neće biti selektor muške reprezentacije. Tačno obrazloženje nije navedeno, ali je istaknuto da se razlaze u… »
Nikola Grbić nije više selektor odbojkaša

Nikola Grbić nije više selektor odbojkaša

Mozzart sport 16.08.2019
Potvrdio i OSS. Posle neuspeha na kvalifikacionom turniru za odlazak na Olimpijske igre, završena je saradnja Nikole Grbića i Odbojkaškog saveza Srbije. Srpska kuća odbojke je obavestila javnost da je došlo do sporazumnog prekida saradnje. „U duhu… »
Nikola Grbić više nije selektor Srbije

Nikola Grbić više nije selektor Srbije

N1 Info 16.08.2019
Legendarni Nikola Grbić više nije selektor odbojkaške reprezentacije Srbije, saopšio je OSS u petak. "Odbojkaški savez Srbije i Nikola Grbić, prvi trener muške seniorske reprezentacije, zajedno su odlučili da prekinu saradnju. U duhu maksimalnog… »

Vesti dana »