Povezane vesti

"Miloš Veliki" donosi milione

"Miloš Veliki" donosi milione

RTS 16.08.2019
Predsednik Srbije prisustvovaće u nedelju otvaranju auto-puta "Miloš Veliki" od Obrenovca do Ljiga. Deonicu je obišla ministarka saobraćaja Zorana Mihajlović koja poručuje da je ovo sjajna i važna godina za Srbiju i ističe značaj Koridora 11 za… »
Mihajlović: Svi su dobrodošli na otvaranje autoputa, pa i bivši ministri

Mihajlović: Svi su dobrodošli na otvaranje autoputa, pa i bivši ministri

N1 Info 16.08.2019
Ministarka infrastrurkture Zorana Mihajlović rekla je da je puštanje u saobraćaj autoputa “Miloš Veliki” važan dan za Srbiju i njene građane i da su na otvaranje dobrodošli svi, pa i bivši ministri, o čijim rezultatima su, kako je navela… »
Mihajlović: Svi su dobrodošli na otvaranje Miloša Velikog

Mihajlović: Svi su dobrodošli na otvaranje Miloša Velikog

Dnevnik 16.08.2019
BEOGRAD: Ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrurkture Zorana Mihajlović, rekla je da je puštanje u saobraćaj novog auto-puta “Miloš Veliki” važan dan za Srbiju i njene građane i da su na otvaranje dobrodošli svi, pa i bivši… »
Mihajlović: Dođite da proslavimo otvaranje novog auto-puta

Mihajlović: Dođite da proslavimo otvaranje novog auto-puta

Dnevnik 16.08.2019
BEOGRAD: Potpredsednica Vlade Srbije i ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović pozvala je građane da u nedelju dođu na obeležavanje završetka izgradnje auto-puta od Obrenovca do Ljiga i naglasila da je taj dan… »
Mihajlović: Srećna sam, napravili smo auto-put po svetskim standardima

Mihajlović: Srećna sam, napravili smo auto-put po svetskim standardima

N1 Info 16.08.2019
Ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović je posetila deonicu auto-puta od Obrenovca do Ljiga od 103 kilometra, duž "Koridora 11", kako bi se uverila da je sve spremno za svečano otvaranje u nedelju. Izvor: Tanjug… »
Mihajlović: Srećna sam, napravili smo auto-put po svetskim standardima

Mihajlović: Srećna sam, napravili smo auto-put po svetskim standardima

Danas 16.08.2019
Ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Srbije Zorana Mihajlović je danas posetila deonicu auto-puta od Obrenovca do Ljiga od 103 kilometra, duž „Koridora 11“, kako bi se uverila da je sve spremno za svečano otvaranje u nedelju… »
Vučić i Erdogan na početku radova na autoputu do Sarajeva

Vučić i Erdogan na početku radova na autoputu do Sarajeva

Dnevnik 16.08.2019
OBRENOVAC: Radovi na izgradnji jednog dela prstena auto-puta ka Sarajevu biće svečano obeleženi krajem avgusta kada u Srbiju dolazi predsednik Turske Redžep Tajip Erdogan, izjavila je danas potpredsednica vlade i ministarka građevinarstva… »

Vesti dana »