Povezane vesti

Tragedija na Vlasinskom jezeru: Dete umrlo, hitna nije došla

Tragedija na Vlasinskom jezeru: Dete umrlo, hitna nije došla

Vesti online 16.08.2019
Dvogodišnja devojčica preminula je jutros u Zdravstvenom centru u Surdulici nakon što joj je sinoć pozlilo na Vlasinskom jezeru. Devojčicu su roditelji morali sami da je transportuju do najbliže zdravstvene ustanove jer su lekari hitne pomoći… »
Preminula dvogodišnja devojčica, hitna pomoć odbila da dođe?

Preminula dvogodišnja devojčica, hitna pomoć odbila da dođe?

RTV 16.08.2019
SURDULICA - Više javno tužilaštvo u Vranju naložilo je obdukciju tela dvogodišnje devojčice koja je preminula jutros u Zdravstvenom centru u Surdulici, nakon što joj je u četvrtak uveče pozlilo na Vlasinskom jezeru. Telo devojčice je prebačeno… »
Dete umiralo, hitne nije bilo; Lekar iz Crne Trave: Da su me ponovo pozvali, izašao bih na teren

Dete umiralo, hitne nije bilo; Lekar iz Crne Trave: Da su me ponovo pozvali, izašao bih na teren

Večernje novosti 16.08.2019
Dvogodišnja Mila Janković iz Rume preminula jutros u Surdulici. Dežurni u Crnoj Travi nije smeo da napusti DZ. Dvogodišnja devojčica Mila Janković iz Rume preminula je u petak ujutro u bolnici u Surdulici, pošto joj je prethodno u četvrtak uveče… »
Preminula dvogodišnja devojčica, hitna pomoć odbila da je transportuje

Preminula dvogodišnja devojčica, hitna pomoć odbila da je transportuje

N1 Info 16.08.2019
Dvogodišnja devojčica preminula je jutros u Zdravstvenom centru u Surdulici nakon što joj je sinoć pozlilo na Vlasinskom jezeru, ali su roditelji morali sami da je transportuju do najbliže zdravstvene ustanove jer su lekari hitne pomoći odbili da… »
Dvogodišnja devojčica preminula u Surdulici

Dvogodišnja devojčica preminula u Surdulici

RTS 16.08.2019
Dvogodišnja devojčica je preminula nakon što joj je pozlilo kod Vlasinskog jezera, potvrdili su za RTS u Domu zdravlja u Surdulici. Lekari su pokušali da reanimiraju devojčicu kojoj je pozlilo na Vlasini, ali nisu uspeli da je povrate. Uzrok smrti… »
"Hteo sam da krenem, ali mi se nisu javljali": Oglasio se lekar s kojim su roditelji preminule devojčice (2) prvo stupili u…

"Hteo sam da krenem, ali mi se nisu javljali": Oglasio se lekar s kojim su roditelji preminule devojčice (2) prvo stupili u…

Blic 16.08.2019
Nakon što je dvogodišnja devojčica preminula jutros u Surdulici pošto joj je sinoć pozlilo na Vlasinskom jezeru, pri čemu su roditelji morali sami da je transportuju do najbliže zdravstvene ustanove jer iz Hitne pomoći nisu mogli da dođu na lice… »
Dvogodišnje dete preminulo na Vlasini bez lekarske pomoći

Dvogodišnje dete preminulo na Vlasini bez lekarske pomoći

Danas 16.08.2019
Dvogodišnja devojčica preminula je usled zdravstvenih tegoba na Vlasinskom jezeru. Roditelji su nakon uočenog pogoršanja zdravlja pozivima pokušali da iz Doma zdravlja u Crnoj Travi pa potom i iz ZC u Surdulici, dobiju lekarsku pomoć službe Hitne… »
Oglasio se lekar iz hitne pomoći koji nije došao na poziv roditelja: Devojčica (2) umrla na Vlasinskom jezeru, evo kakvo…

Oglasio se lekar iz hitne pomoći koji nije došao na poziv roditelja: Devojčica (2) umrla na Vlasinskom jezeru, evo kakvo…

Kurir 16.08.2019
Nakon tragične smrti devojčice (2), kojoj je pozlilo na Vlasinskom jezeru, a Hitna pomoć nije izašla na teren po pozivu, oglasio se doktor koji je te večeri primio poziv i bio dežuran. Doktor Dimitirje Stojanović iz Doma zdravlja Crna Trava… »

Vesti dana »