Povezane vesti

[POSLEDNJA VEST] Prve zvanične fotografije srpskih Mi-35M: Delegacija Ministarstva odbrane posetila fabriku helikoptera…

[POSLEDNJA VEST] Prve zvanične fotografije srpskih Mi-35M: Delegacija Ministarstva odbrane posetila fabriku helikoptera…

Tango Six 16.08.2019
U fabrici za proizvodnju helikoptera “Rosvertol“, u ruskom gradu Rostov na Donu, danas je boravila delegacija Ministarstva odbrane Srbije na čelu sa ministrom odbrane Aleksandrom Vulinom. Srpska delegacija je, osim sastanka sa rukovodstvom fabrike… »
Ministar Vulin u poseti fabrici helikoptera: Dobijamo mi-35M, najbolji na svetu

Ministar Vulin u poseti fabrici helikoptera: Dobijamo mi-35M, najbolji na svetu

Kurir 16.08.2019
Ovo su leteći tenkovi i ovo su sredstva koja su u stanju da zaštite naš prostor i pojačaju borbenu gotovost naše zemlje, izjavio je ministar Vulin. Delegacija Ministarstva odbrane, predvođena ministrom Aleksandrom Vulinom, obišla je… »
Vulin: Dobijamo najbolje helikoptere na svetu (video)

Vulin: Dobijamo najbolje helikoptere na svetu (video)

Mondo 16.08.2019
Delegacija Ministarstva odbrane Srbije, predvođena ministrom Aleksandrom Vulinom, obišla je fabriku za proizvodnju helikoptera "mi-35m", Rostvertol u Rostovu na Donu. Foto: MONDO ilustracija Kako se navodi u saopštenju Ministarstva odbrane, ministar… »
Vulin: Ruski helikopteri su leteći tenkovi, najbolji na svetu u svojoj klasi

Vulin: Ruski helikopteri su leteći tenkovi, najbolji na svetu u svojoj klasi

N1 Info 16.08.2019
Delegacija Ministarstva odbrane Srbije, predvođena ministrom Aleksandrom Vulinom, obišla je fabriku za proizvodnju helikoptera "Rostvertol" u Rostovu na Donu gde je organizovan demonstracioni let i statički prikaz četiri helikoptera Mi-35M koje će ta… »
Vulin posetio rusku fabriku koja pravi helikoptere za Vojsku Srbije

Vulin posetio rusku fabriku koja pravi helikoptere za Vojsku Srbije

Beta video 16.08.2019
BEOGRAD - Delegacija Ministarstva odbrane Srbije, predvodjena ministrom Aleksandrom Vulinom, obišla je danas fabriku za proizvodnju helikoptera ``Rostvertol`` u Rostovu na Donu gde je organizovan demonstracioni let i statički prikaz četiri helikoptera… »

Vesti dana »