Povezane vesti
„Ajvar“, „Južni vetar“ i „Delirijum tremens“, nagrađeni na festivalu u Vrnjačkoj Banji
RTS 17.08.2019
Na festivalu filmskog scenarija u Vrnjačkoj Banji, nagrade su pripale ostvarenjima „Ajvar“, „Južni vetar“ i „Delirijum tremens“. Prva nagrada Festivala pripala je scenariju Ane Marije Rosi i Maje Todorović za film Ajvar. Drugu nagradu dobili su Miloš… »
„Ajvaru“ u Vrnjačkoj Banji nagrada za najbolji scenario
RTS 17.08.2019
Izabrani su pobednici 43. Festivala filmskog scenarija. Žiri je predložio da se od sledeće godine dodeljuje i nagrada „Gordan Mihić“ za najbolji scenario, koji se bavi savremenim temama i socijalnom problematikom. Prva nagrada dodeljena je scenariju Ane… »
Vesti dana »

"Un ne može više da uspostavi međunarodni mir" Stručnjaci analiziraju istorijski susret dvojice lidera: Rusija ima nedvosmislen cilj koji se tiče SAD i Evrope!
Kurir pre 1 minutjoš 91 povezana

Sahranjeni novinari Al Džazire koje su ubile izraelske snage u Gazi
BBC News pre 1 satjoš 33 povezane

Ratni veteran koji je pušten: Policajac mi je stao nogom na glavu, postoji snimak - nisu imali dokaz da sam uradio bilo koje delo
N1 Info pre 6 satijoš 20 povezanih

Požari širom Crne Gore – evakuacija stanovništva kod Podgorice, u gašenju pomaže "kamov" iz Srbije
RTS pre 21 minutajoš 86 povezanih

Institut "Simo Milošević" iz minusa u plus: Neto dobit 4 miliona evra u prvom polugodištu
Blic pre 6 satijoš 27 povezanih