Povezane vesti

„Dobre su mi šanse na US openu, ne vidim nedostatke u svojoj igri“

„Dobre su mi šanse na US openu, ne vidim nedostatke u svojoj igri“

Vesti online 18.08.2019
Najbolji teniser sveta Novak Đoković uprkos porazu u polufinalu Masters turnira u Sinsinatiju kaže da je zadovoljan svojom formom. Đoković je sa 2:1 (6:3, 3:6, 6:3) poražen od Rusa Danila Medvedeva u polufinalu turnira, koji se smatra zagrevanjem za… »
Đoković: Medvedev je odlično igrao, nisam mogao mnogo da učinim

Đoković: Medvedev je odlično igrao, nisam mogao mnogo da učinim

Politika 18.08.2019
SINSINATI - Najbolji teniser sveta Novak Đoković, posle poraza u polufinalu Mastersa u Sinsinatiju, rekao je da u tom meču nije mogao mnogo da uradi, jer Rus Danil Medvedev prikazao odličan tenis. Medvedev je posle preokreta uspeo da savlada… »
"Danil je protiv Novaka odigrao najbolji meč godine"

"Danil je protiv Novaka odigrao najbolji meč godine"

N1 Info 18.08.2019
Nekadašnji četvrti teniser sveta Greg Rusedski smatra da je Danil Medvedev u duelu sa Novakom Đokovićem pružio najbolju partiju ove sezone. Mladi Rus je u polufinalu Sinsinatija savladao najboljeg tenisera saveta sa 3:6, 6:3, 6:3. Đoković je bio… »
Novak posle poraza od mladog rusa: Biću spreman za Ju-Es Open

Novak posle poraza od mladog rusa: Biću spreman za Ju-Es Open

Večernje novosti 18.08.2019
Svaka čast Danilu, nisam mnogo mogao da uradim kada tako servira - rekao je prvi reket sveta. NOVAK Đoković je ostao bez titule na mastersu u Sinsinatiju osvojene 2018, ali iz njegovih izjava posle poraza u polufinalu od Danila Medvedeva (6:3, 3:6… »
Novak oduševljen Medvedevim!

Novak oduševljen Medvedevim!

Sportske.net 18.08.2019
Da li ovaj momak ima potencijal da bude najbolji na svetu? Novak Đoković je noćas poražen od Danila Medvedeva, rezultat je bio 6:3, 3:6, 3:6 posle preokreta. Srpski teniser i najbolji svetski sportista je istakao da je bilo neverovatno kako je igrao… »
Đoković saopštio fenomenalne vesti: Počeo sa "dok sam se opasuljio", a završio sa radosnom informacijom

Đoković saopštio fenomenalne vesti: Počeo sa "dok sam se opasuljio", a završio sa radosnom informacijom

Sportal blic 18.08.2019
Novak Đoković je u Sinsinatiju ostao bez šampionskog trona osvojenog 2018, a posle poraza na korak od finala saopštio je radosnu vest. Podsetimo, od Đokovića je bio bolji Rus Danil Medvedev, koji je za 102 minuta igre, na čemu mu je najbolji igrač… »
Lakat je izdržao, Novak nije!

Lakat je izdržao, Novak nije!

Mondo 18.08.2019
"Danas sam izgubio meč, ali nisam mnogo toga pogrešnog uradio", rekao je Novak Đoković, koji će u Njujork poneti jednu Masters titulu iz 2019. godine. Lakat je izdržao, ali Nole nije. (1) Novak Đoković otputovaće u Njujork na odbranu titule… »
Novak u Njujorku preskače konorsa: Pobedama u Sinsinatiju Đoković vladavinu na vrhu ATP liste produžio za bar mesec

Novak u Njujorku preskače konorsa: Pobedama u Sinsinatiju Đoković vladavinu na vrhu ATP liste produžio za bar mesec

Večernje novosti 17.08.2019
Ukoliko ne bude nikakvih velikih iznenađenja, odnosno ukoliko Novak uđe u samu završnicu turnira u Njujorku, veoma brzo mu se smeši i preskakanje Ivana Lendla. NIJE Luka Puj dugo predstavljao prepreku za Novaka Đokovića u četvrtfinalu turnira iz… »

Vesti dana »