Povezane vesti
Preminuo novinar Denis Kuljiš
Slobodna Evropa 18.08.2019
Novinar, pisac i publicista Denis Kuljiš preminuo je u Zagrebu u 68. godini nakon kratke i teške bolesti, prenela je hrvatska novinska agencija Hina. Kuljiš je rođen u Splitu 1951. godine, na Filozofskom fakultetu u Zagrebu studirao je opštu lingvistiku… »
Preminuo Denis Kuljiš
Danas 18.08.2019
Istaknuti novinar, pisac i publicista Denis Kuljiš umro je danas u Zagrebu u 69. godini nakon kratke i teške bolesti, javila je hrvatska novinska agencija Hina. Kuljiš je rođen u Splitu 1951. godine, na Filozofskom fakultetu u Zagrebu studirao je opštu… »
Preminuo hrvatski novinar Denis Kuljiš
Radio 021 18.08.2019
Denis Kuljiš, jedan od najuticajnijih i najsvestranijih hrvatskih novinara, urednika i publicista, preminuo je u 68. godini nakon kratke i teške bolesti. U novinama je radio još od 70-ih godina kada je počeo da sarađuje s Omladinskim tjednikom, Poletom i… »
Vesti dana »

Jak zemljotres u Turskoj: Ima žrtava, traga se za nestalima, treslo se i u Istanbulu /video/
Sputnik pre 1 satjoš 35 povezanih

Košarkaši Srbije oborili rekord protiv Kipra – ovakva dominacija nikad pre nije viđena
Nova pre 3 satajoš 44 povezane

(Video) "za njih je to parče krpe, za nas je svetinja" Ministarka Mesarović učestvovala u farbanju srpske trobojke, evo koja je njena ključna poruka
Dnevnik pre 5 satijoš 35 povezanih

"To je najbolji način da se okonča rat: Netanjahu i Tramp razgovarali o planovima Izraela za ofanzivu u Gazi
Večernje novosti pre 1 satjoš 24 povezane