Povezane vesti
Suđenje Al-Baširu: Bivši predsjednik Sudana 'dobio milione od Saudijaca'
Slobodna Evropa 19.08.2019
Detektiv je na sudu u Sudanu rekao da je bivši predsjednik Omar al-Bašir priznao da je primao milione dolara od Saudijske Arabije. Al-Bašir se pojavio na sudu u ponedjeljak kako bi se suočio sa optužbama za korupciju, za koje njegovi advokati kažu da su… »
Svrgnuti sudanski predsednik priznao da je dobio milione od Saudijske Arabije
Telegraf 19.08.2019
U njegovom domu nađene su velike količine novca, i to u stranoj valuti. Bivši predsednik Sudana Omar al Bašir navodno priznao je na sudu da primio milione dolara od Saudijske Arabije. On se pred sudijom pojavio u ponedeljak zbog optužbi za korupciju, a… »
Počelo suđenje bivšem predsjedniku Sudana
Slobodna Evropa 19.08.2019
Bivši predsjednik Sudana Omar al-Bashir stigao je na sud kako bi se suočio s optužbama za korupciju, za koje njegovi advokati kažu da su neutemeljene. Bashir je svrgnut u aprilu nakon višemjesečnih protesta, čime je okončano gotovo 30 godina njegove… »
Vesti dana »
Požari u Srbiji: Stabilizacija u Deliblatskoj peščari i borba na Stolovima
Naslovi.ai pre 1 satjoš 57 povezanih
U Srbiji od groznice Zapadnog Nila obolelo 11 ljudi, pet više nego prethodne sedmice
Beta pre 2 satajoš 29 povezanih
Građani znaju ko brine za državu, Pavkov: Nije zabeležena nijedna žrtva požara u Deliblatskoj peščari
Dnevnik pre 1 satjoš 55 povezanih
"Mrtva je za mene": Indi uputila grube reči Editi, odrekla se majke i sestre
Mondo pre 1 satjoš 24 povezane



