Повезане вести

Немачкој прети рецесија

Немачкој прети рецесија

РТС 19.08.2019
Централна банка у Берлину објавила је извештај у коме се наводи да економски параметри указују да се током летњих месеци наставља пад привредних активности, што повећава могућност да највећа европска економија уђе у рецесију. У… »
Највећа европска економија надомак рецесије

Највећа европска економија надомак рецесије

Н1 Инфо 19.08.2019
Немачка Централна банка објавила је извештај у коме се наводи да економски показатељи указују да се током летњих месеци наставља пад привредних активности, што повећава могућност да највећа европска економија уђе у рецесију. У… »
Бундесбанк предвиђа даљњи пад њемачке економије

Бундесбанк предвиђа даљњи пад њемачке економије

СЕЕбиз 19.08.2019
ФРАНКФУРТ – Њемачка економија би могла наставити пад током љета јер индустријска производња пада услијед смањења наруџби, објавила је данас централна банка Њемачке (Бундесбанк), наговјештавајући да је највећа економија… »
Немачкој прети рецесија, упозорава Бундесбанка

Немачкој прети рецесија, упозорава Бундесбанка

Нова економија 19.08.2019
Немачка централна банка упозорила је да највећа привреда у Европи може ући у рецесију, наводи се у месечном извештају Бундесбанке који цитира Блумберг (Блоомберг). Бундесбанка је навела да ће производња у Немачкој бити „слаба" у… »

Вести дана »