Povezane vesti
U saobraćaju izgubljena dva života: Novi detalji nesreće na putu Bijeljina – Tuzla
Blic 21.08.2019
Dvadesetdvogodišnji motociklista Bojan Tomić preminuo je na licu mesta nakon nesreće koja se dogodila sinoć na magistralnom putu Bijeljina – Tuzla, u semberskom selu Zagoni. Od zadobivenih povreda u bijeljinskoj bolnici preminuo je i vozač automobila… »
Stravičan sudar "golfa" i motocikla: Dve osobe poginule na putu Bijeljina – Tuzla
Blic 21.08.2019
Dve osobe poginule su u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila sinoć oko 19.15 na magistralnom putu Bijeljina – Tuzla, potvrđeno je za Srpskainfo. Do nesreće je došlo kada su se sudarili “golf” kojim je upravljao B. P. i motocikl “jamaha” koji je vozio B… »
Dvadesetdvogodišnjak poginuo u saobraćajnoj nesreći u Bijeljini
Blic 20.08.2019
Dvadesetdvogodišnji B.T. iz Bijeljine poginuo je večeras na motociklu „Jamaha“ u saobraćajnoj nesreći u Donjim Zagonima na magistralnom putu Bijeljina - Tuzla, rečeno je Srni u bijeljinskoj Policijskoj upravi. U udesu je povređen Bijeljinac čiji su… »
Vesti dana »
Studenti obišli sela oko Loznice: 'Nehumani uslovi, nemaju struju, neki bez vode'
BBC News pre 48 minutajoš 28 povezanih
Nakon snega – prete poplave: Vanredna odbrana proglašena na Južnoj Moravi
Mašina pre 1 satjoš 78 povezanih
Vučić razgovarao sa rukovodstvom mađarskog MOL-a o mogućnosti kupovine NIS-a
Biznis.rs pre 1 satjoš 19 povezanih



