Povezane vesti
Ljajić: Direktna šteta od uvođenja taksi je milion evra dnevno
N1 Info 21.08.2019
Direktna šteta za Srbiju od uvođenja taksi na srpsku robu koja se prodaje na Kosovu je dnevno približno 1,07 miliona evra, izjavio je ministar trgovine, turizma i telekomunikacija Rasim Ljajić. On je za TV Pink rekao da će na godišnjem nivou šteta biti… »
Indirektna šteta zbog gubitka tržišta na Kosovu i Metohiji veća od direktne
RTV 21.08.2019
BEOGRAD - Ministar trgovine, turizma i telekomunikacija Rasim Ljajić kaže da je šteta od uvođenja taksi na srpsku robu dnevno oko 1,07 miliona evra, ali da je indirektna šteta mnogo veća, a to je gubitak tržišta za srpske privrednike čak i kada takse… »
Vesti dana »

Objavljena rešenja testa iz srpskog jezika na maloj maturi 2025
Naslovi.ai pre 7 minutajoš 54 povezane

Izrael udario jače nego ikad, napadnute institucije u srcu Teherana: "Verujemo da je veliki broj pripadnika IRGC-a ubijen"
Večernje novosti pre 5 minutajoš 108 povezanih

Opozicija napustila sednicu odbora: Lazović kaže - "muljanje" sa izborom članova Saveta REM-a
N1 Info pre 5 minutajoš 16 povezanih

Er Srbija od danas ponovo leti do Ženeve: Moći će da se putuje 3 puta sedmično, promene tokom jula i avgusta
Kurir pre 25 minutajoš 15 povezanih