Povezane vesti

Srpskom glumcu zabranjen ulaz u Ukrajinu

Srpskom glumcu zabranjen ulaz u Ukrajinu

Vesti online 22.08.2019
Milošu Bikoviću zabranjen je ulaz u Ukrajinu, i to zbog navodnog ugrožavanja nacionalne bezbednosti, objavio je srpski glumac na svom nalogu na Tviteru. Zabranjen mi ulazak u Ukrajinu. Ne znam kako se na ukrajinskom kaže ali na srpskom imamo izreku… »
Bikoviću zabranjen ulazak u Ukrajinu

Bikoviću zabranjen ulazak u Ukrajinu

Danas 22.08.2019
Glumac Miloš Biković izjavio je da mu je zabranjen ulazak u Ukrajinu, uz obrazloženje da predstavlja pretnju po nacionalnu bezbednost. „Zabranjen mi ulazak u Ukrajinu. Ne znam kako se na ukrajinskom kaže ali na srpskom imamo izreku: Naljutio se kmet… »
Miloš biković o zabrani ulaska: U Ukrajinu"Nisam baš toliko loš glumac, pa da predstavljam pretnju po nacionalnu…

Miloš biković o zabrani ulaska: U Ukrajinu"Nisam baš toliko loš glumac, pa da predstavljam pretnju po nacionalnu…

Blic 22.08.2019
Našem poznatom glumcu Milošu Bikoviću, ukrajinske vlasti zabranile su ulazak u tu zemlju. Biković je za "Novosti" prokomentarisao šta misli povodom ove zabrane. - Nisam dobio obrazloženje zašto mi je zabranjen ulazak. Smatram da je takav način… »
Milošu Bikoviću zabranjen ulazak u Ukrajinu

Milošu Bikoviću zabranjen ulazak u Ukrajinu

Radio 021 22.08.2019
Glumac Miloš Biković objavio je na Tviteru da mu je zabranjen ulazak u Ukrajinu zbog navodnog ugrožavanja nacionalne bezbednosti. Biković je poslednjih godina angažovan u Rusiji, gde snima filmove i serije. "Zabranjen mi ulazak u Ukrajinu... Ne znam… »
"Ma vi ste šampioni": Ukrajina zabranila Milošu Bikoviću ulazak u zemlju, evo i zašto (foto)

"Ma vi ste šampioni": Ukrajina zabranila Milošu Bikoviću ulazak u zemlju, evo i zašto (foto)

Večernje novosti 22.08.2019
Poznatom srpskog glumcu Milošu Bikoviću ukrajinske vlasti zabranile su ulazak u tu zemlju. Poznatom srpskog glumcu Milošu Bikoviću ukrajinske vlasti zabranile su ulazak u tu zemlju. Biković je tu vest podelio na društvenoj mreži "Tviter"… »

Vesti dana »