Povezane vesti
Ambasadorka Kanade u poseti Novom Sadu
Moj Novi Sad 22.08.2019
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević primio je u Gradskoj kući ambasadorku Кanade u Srbiji NJ.E. Кati Čabu. Kako navode iz Gradske kuće, gradonačelnik Vučević joj je poželeo srdačnu dobrodošlicu i izrazio nadu da će saradnja Grada i Ambasade Кanade… »
Ambasadorka Kanade posetila Novi Sad
RTV 22.08.2019
NOVI SAD - Gradonačеlnik Novog Sada Miloš Vučеvić primio jе u Gradskoj kući ambasadorku Kanadе u Srbiji Nj.E. Kati Čabu. Gradonačеlnik Vučеvić joj jе požеlеo srdačnu dobrodošlicu i izrazio nadu da ćе saradnja Grada i Ambasadе Kanadе tokom njеnog mandata… »
Ambasadorka Kanade posetila Novi Sad
Dnevnik 22.08.2019
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević primio je u Gradskoj kući ambasadorku Kanade u Srbiji Nj.E. Kati Čabu. Gradonačelnik Vučević joj je poželeo srdačnu dobrodošlicu i izrazio nadu da će saradnja Grada i Ambasade Kanade tokom njenog mandata, kao i do… »
Vesti dana »
Već viđeno: Crveni karton za kapitena Srbije u polufinalu sa Italijom
Danas pre 5 satijoš 5 povezanih
Najmanje 16 američkih država proglasilo vanredno stanje u očekivanju oluje
Euronews pre 5 satijoš 3 povezane
Horor na venčanju u Pakistanu: U samoubilačkom napadu na kuću vođe mirovne milicije stradalo najmanje pet osoba
Kurir pre 3 satajoš 1 povezana





