Povezane vesti
Plenković: Napad kod Knina delo pojedinaca, ne odražava klimu u društvu
Slobodna Evropa 22.08.2019
Premijer Hrvatske Andrej Plenković osudio je danas incident u kafiću kod Knina, gde su maskirani napadači upali u kafić i povredili pet osoba među kojima i devetogodišnje dete, ali je istakao da se radi o delima pojedinaca, a ne o klimi u društvu koja… »
Plenković o napadima na Srbe: To je delo pojedinaca, a ne klima u hrvatskom društvu
Blic 22.08.2019
Premijer Hrvatske Andrej Plenković kaže da je napad na Srbe u kafiću u Kninu za najoštriju osudu, ali, ipak, ocenjuje da je reč o činu pojedinca a ne o klimi u društvu koja podstiče nasilje. - Ja ne vidim takvu klimu. Ovo su individualna dela pojedinaca… »
Plenković: Napad na kafiće kod Knina delo pojednica, a ne klime u društvu
Danas 22.08.2019
Napad na kafiće kod Knina u kojima se u sredu uveče gledala utakmica Crvene zvede osudili su hrvatski premijer Andrej Planković, predsednik Srpskog nacionalnog veća (SNV) Boris Milošević, ministar zdravlja Milan Kujundžić i bivša premijerka Hrvatske… »
Vesti dana »

Novi toplotni talas u Srbiji sa temperaturama do 42 stepena i aktiviranim crvenim meteo-alarmom
Naslovi.ai pre 1 satjoš 66 povezanih

Zvezda putuje u Poljsku ili na Island ako prođe Linkoln
Sportski žurnal pre 7 minutajoš 30 povezanih

Nestvarno dostignuće Novaka Đokovića: Srbin stigao do magične brojke "900"
Mondo pre 41 minutajoš 30 povezanih