Povezane vesti
Presečeno krijumčarenje kokaina iz Kolumbije u Crnu Goru: Uhapšeno 7 osoba, našli im oružje i drogu
Kurir 22.08.2019
Crnogorska policija prekinula je međunarodni lanac krijumčarenja kokaina iz Kolumbije u Crnu Goru, saopšteno je danas uz podatak da su podnete krivične prijave protiv 11 osoba, od kojih je sedam uhapšeno. Kako prenosi RTCG, krivične prijave podnete su… »
Crna Gora: Razbijen lanac krijumčarenja kokaina, uhapšeno sedam osoba
RTS 22.08.2019
U akciji "Manjifiko" crnogorska policija uspela je da razbije međunarodni lanac krijumčarenja kokaina iz Kolumbije i tom prilikom uhapsila sedam osoba. Krivične prijave su podnete protiv 11 osoba zbog osnovane sumnje da su počinila krivično delo… »
Policija zaplenila drogu i municiju: "Uvozili" kokain iz Kolumbije, uhapšeno osam osoba
Večernje novosti 22.08.2019
Policija je koordinaciji sa Specijalnim državnim tužilaštvom realizovali predmet „Manjifiko'' i na taj način prekinuli međunarodni lanac krijumčarenja kokaina iz Kolumbije u Crnu Goru. Policija je koordinaciji sa Specijalnim državnim tužilaštvom… »
Vesti dana »

Vučić najavio izbore pre krajnjeg roka, pa napao studente i tužioce
Nova ekonomija pre 1 satjoš 30 povezanih

Mediji: Zahtev odbrane Dodika za privremenu meru stigao u Ustavni sud BiH
RTV pre 1 satjoš 31 povezana

Odluka o Popoviću: Predlaže se njegovo proterivanje sa Kosova i zabrana ulaska na dve godine
Beta pre 2 satajoš 24 povezane

Netanyahu obezbedio odobrenje - Izrael spreman da upadne u Gazu
Bloomberg Adria pre 3 satajoš 41 povezana

Novi toplotni talas u Srbiji sa vrhuncem 16. avgusta i temperaturama do 40 stepeni
Naslovi.ai pre 2 satajoš 47 povezanih