Povezane vesti
Premijer: Slovenija je „nuklearna država“, Krško nam je neophodan
Vesti online 22.08.2019
Slovenački premijer Marjan Šarec izjavio je danas prilikom posete nuklearki Krško da se zauzima za gradnju drugog bloka u toj elektrani, kako bi Slovenija u budućnosti imala dovoljno sopstvene energije. – U gradnju drugog bloka moramo uložiti sve napore… »
Slovenački premijer hoće da širi nuklearku: Traži da se pravi novi blok u Krškom
Kurir 22.08.2019
Slovenački premijer Marjan Šarec založio se danas za izgradnju drugog nuklearnog reaktora - novog bloka nuklearne centrale u Krškom, jedine takve u Sloveniji, koju ona deli s Hrvatskom, dok protivnici upozoravaju da je centrala islužena i zahtevaju da se… »
Slovenci hoće veću nuklearku u Krškom
Mondo 22.08.2019
Slovenački premijer Marjan Šarec izjavio je danas prilikom posete nuklearki Krško da se zauzima za gradnju drugog bloka u toj elektrani, kako bi Slovenija u budućnosti imala dovoljno sopstvene energije. Foto: MONDO/Stefan Stojanović "U gradnju drugog… »
Vesti dana »

Konstitutivna sednica Skupštine grada u Zaječaru: Opozicija i demonstranti ispred ulaza, prisutan veliki broj policajaca
Blic pre 21 minutajoš 22 povezane

Srbija u prvih šest meseci ove godine u Izrael izvezla više municije nego tokom cele rekordne 2024.
Radio 021 pre 2 satajoš 7 povezanih

Porodica Koluvija u novom biznisu: Pokrenuta “Jovanjica Nova”
Serbian News Media pre 2 satajoš 5 povezanih

Veliki požar u Batajnici: Izgorela garaža od 300 kvadrata, evakuisan vrtić
NIN pre 46 minutajoš 25 povezanih