Povezane vesti

Zvezda predstavila trojicu Amerikanaca: Želimo trofeje

Zvezda predstavila trojicu Amerikanaca: Želimo trofeje

Sportski žurnal 23.08.2019
- Srećan sam što sam ovde i što ću igrati za tim velike tradicije. Uzbuđen sam i što ću igrati za sjajne navijače, igrao sam protiv njih, a sada sam na istoj strani sa njima i srećan sam zbog toga. Moj primarni razlog za dolazak ovde su upravo… »
Gala predstavljanje: Zvezda predstavila igrače za Evroligu! (foto)

Gala predstavljanje: Zvezda predstavila igrače za Evroligu! (foto)

Hot sport 23.08.2019
Na terenima KK Crvena zvezda, među zidinama Malog Kalemegdana, tri pojačanja crveno-belih Džejms Gist, Derik i Lorenco Braun, zvanično su predstavljeni javnosti. KK Crvena zvezda mts vratio se na velika vrata u Evroligu! U prethodnoj sezoni… »
"Napred,: Zvezda!" Zvezdini novi Amerikanci imaju samo jednu poruku - došli smo da osvojimo sve! /video/

"Napred,: Zvezda!" Zvezdini novi Amerikanci imaju samo jednu poruku - došli smo da osvojimo sve! /video/

Sportal blic 23.08.2019
Crvena zvezda je predstavila tri ogromna pojačanja pred novu sezonu i to na sjajan način. Amerikanci Derik Braun, Lorenco Braun i Džejms Gist bili su sjajno raspoloženi na predstavljanju. Derik Braun je prvi govorio. - Srećan sam što sam ovde jer cu… »
Moćna Zvezda predstavila triling

Moćna Zvezda predstavila triling

Sportske.net 23.08.2019
Tri američka košarkaša danas su i zvanično predstavljena na Malom Kalemegdanu. Crvena zvezda mts je tokom leta vredno radila i već je oformila ekipu za narednu takmičarsku godinu. U klub se vratio Čarls Dženkins, kao i Ognjen Kuzmić, koji ipak… »
Zvezda predstavila triling pojačanja: Gist o Partizanu, Lorenco i Braun o tradiciji

Zvezda predstavila triling pojačanja: Gist o Partizanu, Lorenco i Braun o tradiciji

Mozzart sport 23.08.2019
Novi igrači na Malom Kalemegdanu. Pretposlednji petak u avgustu je za košarkašku reprezentaciju Srbije rezervisan zbog pripremnog meča protiv Italije, dok je na drugom kraju planete, na Malom Kalemegdanu Crvena zvezda iskoristila priliku da javnosti… »

Vesti dana »