Povezane vesti

"Atmosfera mržnje": Pupovac: Neki u Hrvatskoj žele da proteraju i ono malo Srba što je ostalo

"Atmosfera mržnje": Pupovac: Neki u Hrvatskoj žele da proteraju i ono malo Srba što je ostalo

Blic 23.08.2019
Poslanik Samostalne demokratske Srpske stranke (SDSS) u hrvatskom Saboru Milorad Pupovac izjavio je danas da neki u Hrvatskoj žele da proteraju i ono malo Srba koji su ostali, te da neki i sa oltara šalju poruke mržnje. - Ponovno se tuče u otvorenoj… »
Predstavnici Srba o napadu u Kninu: To nije kafanska tuča, već zločin iz mržnje

Predstavnici Srba o napadu u Kninu: To nije kafanska tuča, već zločin iz mržnje

N1 Info 23.08.2019
Predsednik SDSS Milorad Pupovac i predstavnici Srba u hrvatskom Saboru, komentarišući napade na Srbe na području Knina, rekli su da poslednji napad u kafiću tokom utakmice Crvena zvezda - Jang Bojs, nije izolovani incident, ni "obična kafanska… »
Srpski poslanici u Hrvatskoj: Napadi na Srbe nisu ni spontani ni izolovani, nego organizovani! Dosta nam je! (video)

Srpski poslanici u Hrvatskoj: Napadi na Srbe nisu ni spontani ni izolovani, nego organizovani! Dosta nam je! (video)

Kurir 23.08.2019
Predsednik Samostalne demokratske srpske stranke (SDS S), Milorad Pupovac, predsednik SNV, Boris Milošević, i poslanica Dragana Jeckov, poručili su danas u Hrvatskom saboru da im je dosta napada na Srbe u Hrvatskoj, koji, kako su rekli, nisu ni… »
Pupovac: Hvatska svakog dana gubi vrednosti ulaska u EU I NATO

Pupovac: Hvatska svakog dana gubi vrednosti ulaska u EU I NATO

RTV 23.08.2019
ZAGREB - Predsednik Samostalne demokratske srpske stranke i poslanik u Hrvatskom saboru, Milorad Pupovac, poručio je danas da ustaški poklič "za dom spremni" za Srbe nikada ne može biti prihvatljiv i da Hrvatska svakog dana gubi vrednosti EU i NATO… »
Napadi na Srbe u Hrvatskoj nisu izolovani, nego organizovani

Napadi na Srbe u Hrvatskoj nisu izolovani, nego organizovani

Politika 23.08.2019
Zbog poslednjih događaja u Hrvatskoj koji se tiču napada na Srbe, Milorad Pupovac najavio da će se obratiti međunarodnim institucijama. ZAGREB - Predsednik Samostalne demokratske srpske stranke (SDS S), Milorad Pupovac, predsednik SNV, Boris… »
Predstavnici Srba: Napad u Kninu ’zločin iz mržnje’

Predstavnici Srba: Napad u Kninu ’zločin iz mržnje’

Slobodna Evropa 23.08.2019
Predsednik Samostalne demokratske srpske stranke (SDSS) Milorad Pupovac i predstavnici Srba u hrvatskom Saboru ocenili su da napad u kafiću u Kninu tokom utakmice Crvena zvezda - Jang Bojs, nije izolovani incident, ni "obična kafanska tuča", već… »
Srbi posle serije napada: Dosta nam je, moramo stvari nazvati pravim imenom

Srbi posle serije napada: Dosta nam je, moramo stvari nazvati pravim imenom

Večernje novosti 23.08.2019
Uz podsećanje na sve napade koji su se na Srbe u Hrvatskoj dogodili u poslednje vreme, Pupovac je poručio: “Nama je dosta”. Predsednik Samostalne demokratske srpske stranke (SDS S), Milorad Pupovac, predsednik SNV, Boris Milošević, i poslanica… »
Predstavnici Srba u Hrvatskoj: Dosta nam je napada na Srbe

Predstavnici Srba u Hrvatskoj: Dosta nam je napada na Srbe

RTS 23.08.2019
Predsednik Samostalne demokratske srpske stranke (SDSS), Milorad Pupovac, predsednik SNV-a, Boris Milošević, i poslanica SDSS-a Dragana Jeckov, poručili su u Hrvatskom saboru da im je dosta napada na Srbe u Hrvatskoj, koji, kako su rekli, nisu ni… »
Srbi u Hrvatskoj: Dosta je napada

Srbi u Hrvatskoj: Dosta je napada

Al Jazeera 23.08.2019
Organizovni napadi motivirani su mržnjom i netrepeljivošću prema Srbima, poručili su iz srpske zajednice u Hrvatskoj. Predsjednik Samostalne demokratske srpske stranke (SDS S), Milorad Pupovac, predsjednik SNV, Boris Milošević, i poslanica Dragana… »
“U pitanju je zločin iz mržnje. Ako su neki spremni za dom, onda sam ja spreman…”: Milorad Pupovac i predstavnici Srba…

“U pitanju je zločin iz mržnje. Ako su neki spremni za dom, onda sam ja spreman…”: Milorad Pupovac i predstavnici Srba…

Nedeljnik 23.08.2019
Profimedia Predsednik SDSS Milorad Pupovac i predstavnici Srba u hrvatskom Saboru, komentarišući napade na Srbe na području Knina, rekli su da poslednji napad u kafiću tokom utakmice Crvena zvezda – Jang Bojs, nije izolovani incident, ni “obična… »
Pupovac o napadima na Srbe: Pretnje mi stižu na mejl, i sa oltara se šalju poruke mržnje, ali mi niko neće začepiti usta!

Pupovac o napadima na Srbe: Pretnje mi stižu na mejl, i sa oltara se šalju poruke mržnje, ali mi niko neće začepiti usta!

Kurir 23.08.2019
Predsednik Samostalne demokratske srpske stranke i poslanik u Hrvatskom saboru, Milorad Pupovac, poručio je da ustaški poklič "za dom spremni" za Srbe nikada ne može biti prihvatljiv i da Hrvatska svakog dana gubi vrednosti EU i NATO, zasnovane na… »
Pupovac: Neki žele protjerati iz Hrvatske i ovo malo Srba što je ostalo

Pupovac: Neki žele protjerati iz Hrvatske i ovo malo Srba što je ostalo

SEEbiz 23.08.2019
ZAGREB - Nakon incidenata kod Knina, u kojima su napadnuti građani srpske nacionalnosti, oglasio se i SDSS, koji je zatražio strože kazne za zločin iz mržnje. - Ovaj napad nije bio izoliran incident niti navijački obračun. Ovaj napad nije bio… »
Pupovac o napadu kod Knina: Toga nije bilo ni u najtežim posleratnim vremenima

Pupovac o napadu kod Knina: Toga nije bilo ni u najtežim posleratnim vremenima

Danas 22.08.2019
Predsednik Samostalne demokratske srpske stranke Milorad Pupovac posetio je danas selo Uzdolj kod Knina gde su u sredu uveče napadnuti gosti kafea koji su gledali prenos fudbalske utakmnice beogradske Crvene zvezde. „To se nije događalo ni u najtežim… »

Vesti dana »