Povezane vesti
Porastao broj poginulih u saobraćaju
Politika 26.08.2019
U drugom kvartalu ove godine u saobraćajnim udesima poginula je 131 osoba, što je 23,6 odsto više u odnosu na isti period lane, kada je poginulo 106 osoba, podaci su koje je danas objavio Republički zavod za statistiku. U naseljima je poginulo 12 ljudi… »
Granični promet putničkih vozila manji za 6,1 odsto
Politika 26.08.2019
Ukupan broj putničkih motornih vozila koja su ušla u Srbiju u drugom kvartalu 2019. godine manji je za 6,1 odsto u odnosu na isti period prethodne godine, objavio je Republički zavod za statistiku, prenosi Tanjug. Domaćih vozila je manje za 0,4 odsto… »
Prosečna zarada u Srbiji u junu 53.633 dinara
Politika 26.08.2019
Prosečna neto zarada u Srbiji u junu je iznosila 53.633 dinara, a bruto zarada (sa porezima i dopinosima) 74.009 dinara, saopštio je danas Republički zavod za statistiku, prenosi Beta. U poređenju sa istim mesecom prethodne godine, prosečna neto zarada… »
Vesti dana »

Izrael gađao bolnicu u Gazi – najmanje 20 poginulih, od kojih pet novinara
RTS pre 2 satajoš 40 povezanih

Tramp: Podržaću Ukrajinu, želim da se rat završi; Zaharova: Napadi na naftovod "Družba" banditizam
RTS pre 1 satjoš 40 povezanih

Šta je istina o noći 13. avgusta u Novom Sadu i zašto se tek danas obratio direktor Hitne?
N1 Info pre 1 satjoš 22 povezane

Reprezentacija Srbije otputovala u Rigu za Eurobasket 2025, prvi favorit po FIBA
Naslovi.ai pre 1 satjoš 68 povezanih