Povezane vesti

Partizan je u Ligi Evrope

Partizan je u Ligi Evrope

Politika 29.08.2019
MOLDE - Fudbaleri Partizana plasirali su se u grupnu fazu Lige Evropa, pošto su u gostima odigrali 1:1 s Moldeom, u revanš meču baraža. Izabranici Sava Miloševića su pre nedelju dana u Beogradu pobedili sa 2:1, a večerašnji remi im je bio više… »
Milošević: Ovo je nagrada za sve što smo preživeli proteklih pet meseci!

Milošević: Ovo je nagrada za sve što smo preživeli proteklih pet meseci!

Hot sport 29.08.2019
Partizan je remijem protiv Moldea obezbedio plasman u grupnu fazu Lige Evrope. Strateg beogradskog kluba Savo Milošević pohvalio je svoje izabranike i čestitao im je na velikom uspehu. – Ponosan sam na momke. Čestitam im na svemu što smo uradili… »
Utakmica sezone: Partizan igra za mesto u Evropi

Utakmica sezone: Partizan igra za mesto u Evropi

N1 Info 29.08.2019
Fudbaleri Partizana u četvrtak od 19 časova igraju protiv ekipe Moldea revanš meč plej-ofa kvalifikacija za Ligu Evrope. Crno-beli će na gostovanju braniti prednost od 2:1. "Meni najviše znači što smo mi dali dva gola Moldeu, to može da nam… »
Nebeski skok Miletića za Ligu Evrope

Nebeski skok Miletića za Ligu Evrope

N1 Info 29.08.2019
Partizan je posle sezone pauze ponovo u grupnoj fazi evropskog takmičenja. Crno-beli su odigrali u revanšu plej-ofa Lige Evrope protiv Moldea 1:1 u gostima. Bilo je dramatično u Moldeu, a nije moralo tako da bude. Ekipa Sava Miloševića bila je… »
Junak Partizana Miletić: Mesto nam je u Evropi!

Junak Partizana Miletić: Mesto nam je u Evropi!

Sportski žurnal 29.08.2019
Fudbaler Partizana Nemanja Miletić rekao je da je presrećan zbog postignutog gola i plasmana ekipe u Ligu Evropa i istakao da je crno-belima mesto u Evropi. "Sad sam pod utiskom, ne znam šta da kažem. Presrećan sam i zahvalio bih svim svojim… »
Nebeski skok Miletića za plasman Partizana u Ligu Evrope!

Nebeski skok Miletića za plasman Partizana u Ligu Evrope!

Sportski žurnal 29.08.2019
Nije bilo lako Partizanu u Moldeu, ali je posle „zlatnog gola” Nemanje Miletića ostvario toliko željeni plasman u grupnu fazu Lige Evrope. Imao je Partizan inicijativu, dominirao je u prvom poluvremenu, propustio tri vrlo dobre prilike. Nije Molde… »
Milošević: Ponosan sam na momke, dobili su adekvatnu nagradu

Milošević: Ponosan sam na momke, dobili su adekvatnu nagradu

Dnevnik 29.08.2019
MOLDE: Trener fudbalera Partizana Savo Milošević, posle plasmana u Ligu Evrope, rekao je da je ponosan na svoje igrače. "Ponosan sam na momke, čestitam im. To sam rekao i pre utakmice u svlačionici, da sam ponosan na njim bez obzira na ishod… »
Poluvreme - Dobro izgleda, nastavi ovako, Partizane! (TVITOVI)

Poluvreme - Dobro izgleda, nastavi ovako, Partizane! (TVITOVI)

Sportske.net 29.08.2019
Nije loše nakon prvih 45 minuta. Nakon prvih 45 minuta utakmice u Norveškoj, ekipa Partizana i dalje ima prednost iz prvog duela, trenutno je 0:0 ako računamo samo ovaj meč. Očekivali smo napade Moldea, ali njih nije bilo, makar onih ozbiljnih… »
Bravo, crno-beli! Muke Partizana i prolaz u Ligu Evrope!

Bravo, crno-beli! Muke Partizana i prolaz u Ligu Evrope!

Sportske.net 29.08.2019
Gledaćemo i grupnu fazu Lige Evrope u Beogradu! Muke crno-belih, ali je prolaz u Ligu Evrope obezbeđen. Ekipa Sava Miloševića je nakon beogradskih 2:1 danas odigrala 1:1 (0:0) u Norveškoj protiv Moldea i tako je došla do plasmana u Ligu Evrope… »
UEFA šalje milione u Humsku! Evo koliko je Partizan zaradio samo od plasmana u Ligu Evrope!

UEFA šalje milione u Humsku! Evo koliko je Partizan zaradio samo od plasmana u Ligu Evrope!

Sportal blic 29.08.2019
Partizan se posle velike drame u Moldeu plasirao u grupnu fazu Lige Evrope. Heroj crno-belih je bio Nemanja Miletić, koji je golom u 80. minutu svom klubu doneo jesen u Evropi, kao i nezanemarljivu sumu novca. U Humsku 1 će se od plasmana u grupnu fazu… »
Podvig, Evropa u humskoj! Bravo crno-beli! Hrabri Partizan se vratio iz mrtvih i izborio Ligu Evrope

Podvig, Evropa u humskoj! Bravo crno-beli! Hrabri Partizan se vratio iz mrtvih i izborio Ligu Evrope

Sportal blic 29.08.2019
Fudbaleri Partizana su remizirali sa Moldeom (1:1) u Norveškoj i tako posle prave drame prošli u Ligu Evrope. Prvo poluvreme je donelo inicijativu Partizana, koji je već u petom minutu mogao da povede, ali je Zdjelar bio zamalo neprecizan. Navijači… »
Partizan u proverenom sastavu, jedna izmena!

Partizan u proverenom sastavu, jedna izmena!

Sportske.net 29.08.2019
Evo sastava za večerašnji meč. Ekipa Partizana je uspela da savlada u prvom meču ekipu Moldea sa 2:1 i večeras u revanšu će pokušati da odbrani tu pobedu kako bi se plasirala u Ligu Evrope. Savo Milošević je već odlučio u kom će sastavu… »
"Grobari" stigli u Molde: Navijači Partizana okupirali Norvešku (video)

"Grobari" stigli u Molde: Navijači Partizana okupirali Norvešku (video)

Večernje novosti 29.08.2019
Na dalek put ka Norveškoj krenuli su i navijači Partizana. ‘Grobari’ će večeras dati vetar u leđa svojim miljenicima u nadi da će uspeti da izbore mesto u grupnoj fazi Ligi Evrope. Fudbaleri Partizana večeras od 19 časova igraju revanš… »
Hladno norveško leto za partizanovu toplu jesen: Borba protiv Moldea i 20 stepeni razlike, crno-beli uz Čukin odbrambeni…

Hladno norveško leto za partizanovu toplu jesen: Borba protiv Moldea i 20 stepeni razlike, crno-beli uz Čukin odbrambeni…

Sportal blic 29.08.2019
Fudbalski klub Partizan će se u četvrtak od 19 časova boriti sa norveškim Moldeom za grupnu fazu Lige Evrope. Crno-beli gostuju norveškoj ekipi u revanšu plej-ofa kvalifikacija pošto je u prvom meču koji se igrao u Humskoj rezultat bio 2:1… »

Vesti dana »