Povezane vesti

Ostojić: Zvezda je pokazala da može sa Englezima, može i Partizan!

Ostojić: Zvezda je pokazala da može sa Englezima, može i Partizan!

Hot sport 30.08.2019
Fudbaleri Partizana dobili su protivnika u Ligi Evrope, navijači su uglavnom zadovoljni grupom. Bojan Ostojić je jedan od najzaslužnijih za plasman Partizana u grupnu fazu, a nakon žreba izneo je svoje viđenje večerašnjeg žrebanja. Ostojić je… »
Solskjer: Razgovarao sam s Matićem o Partizanu, poslednji put smo igrali 1966.

Solskjer: Razgovarao sam s Matićem o Partizanu, poslednji put smo igrali 1966.

Sportski žurnal 30.08.2019
Mančester će u Ligi Evrope igrati u L grupi zajedno sa Partizanom, AZ Alkmarom i Astanom. Trener Mančester junajteda Ole Gunar Solskjer rekao je danas da njegova ekipa želi da osvoji Ligu Evrope i dodao da je već razgovarao sa Nemanjom Matićem o… »
Solšer: Već sam razgovarao s Matićem o Partizanu, želimo da osvojimo Ligu Evrope

Solšer: Već sam razgovarao s Matićem o Partizanu, želimo da osvojimo Ligu Evrope

N1 Info 30.08.2019
Trener Mančester junajteda Ole Gunar Solšer rekao je da njegova ekipa želi da osvoji Ligu Evropa i dodao da je već razgovarao sa Nemanjom Matićem o Partizanu. "Zanimljivo... Nikad ne znate šta ćete dobiti. Možete da dobijete kratka putovanja do… »
Dobra vest za Partizan: Poznat raspored, evo koga čeka prazan stadion crno-belih

Dobra vest za Partizan: Poznat raspored, evo koga čeka prazan stadion crno-belih

Hot sport 30.08.2019
Partizan je danas dobio protivnike u grupnoj fazi Lige Evrope, a sada je poznat i raspored utakmica. Prvi meč igraće se u Beogradu protiv Az Alkmara pred praznim tribnama, nakon čega gostovanje Astani 3. oktobra , dok će 24. oktobra igrati protiv… »
Solskjer razgovarao sa Matićem, evo šta kaže o Partizanu!

Solskjer razgovarao sa Matićem, evo šta kaže o Partizanu!

Sportske.net 30.08.2019
Norvežanin o timu koji je izbacio "njegov" Molde. Mančester junajted je svakako ime koje je privuklo najveću pažnju srpske javnosti prilikom današnjeg žreba Lige Evrope. U grupi L se pored Partizana i "crvenih đavola", nalaze još i Astana i AZ… »
Objavljen raspored utakmica Partizana u Ligi Evrope

Objavljen raspored utakmica Partizana u Ligi Evrope

Večernje novosti 30.08.2019
Fudbaleri Partizana će učešće u Ligi Evropa početi utakmicom na svom terenu protiv AZ Alkmara, a potom će gostovati Astani. Fudbaleri Partizana će učešće u Ligi Evropa početi utakmicom na svom terenu protiv AZ Alkmara, a potom će gostovati… »
Promenjen raspored Partizana u Ligi Evrope, da li je ovo još bolja varijanta?

Promenjen raspored Partizana u Ligi Evrope, da li je ovo još bolja varijanta?

Sportske.net 30.08.2019
Male, ali značajno bitne promene. Partizan je danas dobio rivale u grupnoj fazi Ligi Evrope, a nedugo zatim izašao je i raspored utakmica u jesenjem delu takmičenja. Ipak došlo je do promene što je potvrdio i sam klub, pa će umesto gostovanju… »
UEFA napravila drastičnu promenu: Partizan će ipak igrati u septembru na svom terenu!

UEFA napravila drastičnu promenu: Partizan će ipak igrati u septembru na svom terenu!

Sportal blic 30.08.2019
Iz Evropske fudbalske federacije je , da bi odmah potom stigao ispravak. Partizan će grupnu fazu evropskog takmičenja početi na svom terenu, umesto na gostovanju u Kazahstanu. Sezonu u Ligi Evrope trebalo je crno-beli da otvore na gostovanju u… »
"Zvezda je mogla sa Englezima, možemo i mi!"

"Zvezda je mogla sa Englezima, možemo i mi!"

Sportske.net 30.08.2019
"Crno-beli"zadovoljni žrebom. Fudbaleri Partizana danas su dobili svoje rivale u grupnoj fazi Lige šampiona. Mančester junajted, Astana i AZ Alkmar se čini kao jako zanimljiva, ali i grupa koja može da se prođe. S tim se složio i defanzivac… »
Promena rasporeda: Partizan prvo na AZ, u trećem kolu dolazi Mančester

Promena rasporeda: Partizan prvo na AZ, u trećem kolu dolazi Mančester

Mozzart sport 30.08.2019
Crno-beli bez publike protiv Holanđana, ako UEFA ne popusti. Fudbaleri Partizana otvoriće takmičenje u Ligi Evrope protiv AZ Alkmara u Humskoj 1, definitivno je potvrđeno i iz kluba i iz UEFA! Biće to ujedno i utakmica bez prisustva publike, po kazni… »
Hs analiza: Partizan gleda u istoriju i isčekuje Junajted, Alkmar ‘stara mušterija’ i nepoznanica Astana (video)

Hs analiza: Partizan gleda u istoriju i isčekuje Junajted, Alkmar ‘stara mušterija’ i nepoznanica Astana (video)

Hot sport 30.08.2019
Fudbaleri Partizana dobili su jaku, ali ne nepremostivu grupu u Ligi Evrope. Partizan će u grupi ‘L’ igrati protiv Mančester Junajteda, Astane i AZ Alkmara. Dovoljno atraktivna grupa da privuče navijače čeka Partizan, ali ne toliko teška da… »
Partizan prvo sa Astanom, prvi gost AZ Alkmar

Partizan prvo sa Astanom, prvi gost AZ Alkmar

Dnevnik 30.08.2019
MONAKO: Fudbaleri Partizan prvu utakmicu u Ligi Evrope igraće u Kazahstanu protiv Astane, dok će u Humskoj prvi gost biti AZ Alkmar, odlučeno je posle žreba u Monaku. Crno-beli će u trećem kolu dočekati Mančester Junajted 24. oktobra, nakon čega… »
Crno-beli se raduju mančesteru Zdjelar ide na pogbu, a Tošić ponovo na "Old Traford"

Crno-beli se raduju mančesteru Zdjelar ide na pogbu, a Tošić ponovo na "Old Traford"

Sportal blic 30.08.2019
Žreb za grupnu fazu Lige Evrope odredio je rivale Partizanu. U Beograd će pored AZ Alkmara i Astane doći i najtrofejniji engleski klub. Saša Zdjelar, vezni fudbaler Partizana imaće priliku da u direktnom duelu igra protiv vrhunskih igrača kao što… »
Vučelić najveći optimista: Smeši nam se proleće u Evropi

Vučelić najveći optimista: Smeši nam se proleće u Evropi

Mozzart sport 30.08.2019
Predsednik Partizana veruje u prolaz iz grupe. Dok su fudbaleri Partizana umereni optimisti posle žreba za grupe Lige Evrope, predsednik kluba Milorad Vučelić puca od optimizma. U konkurenciji Mančester junajteda, Astane i AZ Alkmara prvi čovek… »
Zdjelar: Biće uživanje igrati dve utakmice s Mančester junajtedom

Zdjelar: Biće uživanje igrati dve utakmice s Mančester junajtedom

Vesti online 30.08.2019
Partizanov vezni igrač smatra da „crno-beli“ u L grupi Lige Evrope imaju šansu da prezime. – Mančester je ekipa koju svi poštuju, jedan od najvećih klubova sveta. Sigurno će biti mnogo lepo izaći na teren s takvim igračima i odigrati dve… »
Vučelić: Smeši nam se proleće u Evropi! Tošić: Srećan sam zbog povratka na ‘Old Traford’!

Vučelić: Smeši nam se proleće u Evropi! Tošić: Srećan sam zbog povratka na ‘Old Traford’!

Hot sport 30.08.2019
Partizan će u grupnoj fazi Lige Evrope igrati protiv Mančester junajteda, Astane i AZ Alkmara, evo i prvih reakcija iz Humske. Predsednik Milorad Vučelić je istakao da je Partizan dobio respektabilne protivnike, ali da ako bude igrao dobro može do… »
Vučelić: Ako budemo pravi smeši nam se proleće u Evropi

Vučelić: Ako budemo pravi smeši nam se proleće u Evropi

N1 Info 30.08.2019
Fudbaleri Partizana igraće u Ligi Evrope protiv Mančester junajteda, Astane i AZ Alkmara. Predsednik kluba iz Humske smatra da se ekipi smeši evropsko proleće. Milorad Vučelić, predsednik FK Partizan oglasio se nakon žreba za Ligu Evrope. Prvi… »

Vesti dana »