Povezane vesti
Stranci drže BiH na aparatima
Večernje novosti 30.08.2019
Srpski član predsedništva Milorad Dodik o političkoj krizi u Bosni i Hercegovini. Srbi i Hrvati zarobljeni ambicijama Bošnjaka koji ruše Dejtonski sporazum. ČINjENICA da se za bilo koji unutrašnji dogovor traži dozvola sa strane, dovela je BiH u… »
Dodik: Ako BiH zavisi samo od stranaca, onda je svima jasno da joj nema spasa
Blic 30.08.2019
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik rekao je da ne očekuje da će se do 5. septembra desiti bilo šta u vezi sa imenovanjem kandidata za formiranje Saveta ministara, jer je očigledno da u procesu pregovaranja ima više aktera nego što je… »
Dodik: Srbi i Hrvati su zarobljeni u ambicijama Bošnjaka! BiH se održava još samo na aparatima međunarodnog faktora!
Kurir 30.08.2019
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik rekao je da ne očekuje da će se do 5. septembra desiti bilo šta u vezi sa imenovanjem kandidata za formiranje Saveta ministara jer je očigledno da u procesu pregovaranja ima više aktera nego što je… »
Vesti dana »

Pregovori studenata i Univerziteta ponovo bez dogovora, razgovori se nastavljaju
Serbian News Media pre 9 minutajoš 15 povezanih

Ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture: Potrebno je izvršiti analizu statike zgrade pre nego što bude odlučeno da li će stanica biti srušena
Nedeljnik pre 5 satijoš 21 povezana

'Vostani Serbije': Studentski protesti u 32 grada, u Beogradu blokada dva mosta
BBC News pre 2 satajoš 17 povezanih

Odbor za ljudska prava nije zasedao četiri godine: Danas usvojio tri izveštaja Zaštitnika građana
Radio 021 pre 1 satjoš 17 povezanih

(Uznemirujuće) Dramatični snimci iz Rusije nakon napada: Ljudi kamenicama gađaju dronove, a onda jaka eksplozija
Mondo pre 44 minutajoš 18 povezanih