Povezane vesti

Samo napred: Savo Milošević o predstojećem derbiju sa tsc i ‘crvenim đavolima’

Samo napred: Savo Milošević o predstojećem derbiju sa tsc i ‘crvenim đavolima’

Hot sport 31.08.2019
Trener ‘crno-belih’ Savo Milošević se na konferenciji za medije osvrnuo na predstojeće utakmice u domaćem prvenstvu i utakmicama u LE. Ipak, pre priče o utakmici sa ekipom Zoltana Saba, Savo Milošević se osvrnuo na žreb koji je Partizana… »
Kako je Partizan predstavljen javnosti na Ostrvu? Šta su odmah ''iščačkali'', u čemu Zvezda još nije dostigla crno-bele?

Kako je Partizan predstavljen javnosti na Ostrvu? Šta su odmah ''iščačkali'', u čemu Zvezda još nije dostigla crno-bele?

Sportske.net 31.08.2019
Od juče se i na Ostrvu sve više piše o Partizanu. Tokom jeseni u Ligi Evrope, ekipa Partizana će svojim navijačima priuštiti i spektakl protiv Mančester junajteda, posle jučerašnjeg žreba koji je crno-bele, kao i engleskog velikana, svrstao u… »
TSC nije lak protivnik, ali je Savo jasan: "Baš me briga!"

TSC nije lak protivnik, ali je Savo jasan: "Baš me briga!"

Sportske.net 31.08.2019
Uspevao je trener Partizana da izbegne sva pitanja o prelaznom roku, ali bilo je vrlo zanimljivo na sastanku s novinarima. Savo Milošević nije želeo da otkriva oko prelaznog roka, koji ističe u ponoć, ali kada je došla na red priča o sutrašnjem… »
Savo o grupi, moglo je i lakše, ali bitno da je atraktivno!

Savo o grupi, moglo je i lakše, ali bitno da je atraktivno!

Sportske.net 31.08.2019
Savo Milošević je zadovoljan grupom u kojoj je Partizan. Partizan je dobio svoje rivale u borbi za Ligu Evrope, uspeli su da savladaju Molde u dvomeču i da se izbore za grupnu fazu, a tamo su dobili Mančester junajted, AZ Alkmar i Astanu. "Mislim da… »
Želja ispunjena - stiže Mančester: Euforija u Partizanu posle žreba za Ligu Evrope

Želja ispunjena - stiže Mančester: Euforija u Partizanu posle žreba za Ligu Evrope

Večernje novosti 31.08.2019
U Partizanu imaju razloga za zadovoljstvo ishodom žreba grupa za Ligu Evrope u Monte Karlu. Crno-bele očekuju i dvomeči sa kazahstanskom Astanom i holandskim Alkmarom. SLUŠALA je lopta u četvrtak uveče u Moldeu (1:1) fudbalere Partizana onda kada je… »
Ekipa jača od sebe i drugih

Ekipa jača od sebe i drugih

Danas 30.08.2019
Partizanovi fudbaleri su jedini junaci povratka urušenog kluba u Ligu Evrope Nije ekipa Partizana dobro izgledala u drugom poluvremenu revanša sa Moldeom, nije ni u prvih 45 minuta beogradskog duela sa norveškim timom, kao ni protiv Malatijaspora u… »
"Izbacili su moj molde": Solskjer željan osvete Partizanu, već je pričao sa Matićem, "ogovarali" i "rezervistu Tošića"

"Izbacili su moj molde": Solskjer željan osvete Partizanu, već je pričao sa Matićem, "ogovarali" i "rezervistu Tošića"

Sportal blic 30.08.2019
Najkvalitetnija ekipa u grupi L Lige Evrope, Mančester junajted, odigraće u kratkom razmaku dve utakmice protiv Partizana. Crno-beli su imali dozu sreće kada je u pitanju žreb za grupnu fazu elitnog evropskog takmičenja, ali ne i kada je slučaj o… »
Solskjer: Razgovarao sam s Matićem o Partizanu

Solskjer: Razgovarao sam s Matićem o Partizanu

Danas 30.08.2019
Trener Mančester junajteda Ole Gunar Solskjer rekao je danas da njegova ekipa želi da osvoji Ligu Evropa i dodao da je već razgovarao sa Nemanjom Matićem o Partizanu. „Zanimljivo… Nikad ne znate šta ćete dobiti. Možete da dobijete kratka… »
Partizan počinje s AZ Alkmarom, Junajted u Beogradu 24. oktobra

Partizan počinje s AZ Alkmarom, Junajted u Beogradu 24. oktobra

Danas 30.08.2019
Fudbaleri Partizana će učešće u Ligi Evropa početi utakmicom na svom terenu protiv AZ Alkmara, a potom će gostovati Astani. Crno-beli će igrati u Grupi L Lige Evropa protiv Mančester junajteda, Astane i AZ Alkmara. Prvo kolo je na programu 19… »

Vesti dana »