Povezane vesti
Talibani napali važan strateški avganistanski grad Kunduz
Slobodna Evropa 31.08.2019
Talibani su krenuli danas u ofanzivu na strateški važan avganistanski grad Kunduz, na severu zemlje, koji je već više puta napadan poslednjih godina, javila je avganistanska vlada. Portparol predsednika Sedik Sediki rekao je da avganistanske bezbednosne… »
Talibani ponovo napali Kunduz, borba u toku
RTS 31.08.2019
Avganistanska vlada saopštila je da su talibani ponovo napali Kunduz, jedan od najvećih gradova u zemlji. Portparol predsednika Sedik Sediki rekao je da su avganistanske bezbednosne snage odbile napad u pojedinim delovima grada, stateškim raskrsnicama sa… »
Vesti dana »

SNSD saopštio referendumsko pitanje: O presudi Dodiku i odlukama Šmita i CIK-a
Danas pre 28 minutajoš 7 povezanih

Protestna okupljanja: Demonstranti kod Vukovog spomenika, studenti iz Niša i Beograda u poseti Pirotu (foto/video)
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

Kurti bi da "ukine" Srbe na: KiM "Stop" za dve srpske stranke na izborima: Hoće da ukloni konkurenciju dok Amerika šalje upozorenja, a sve liči na reprizu već viđene sapunice
Blic pre 4 satijoš 1 povezana

Vojnici Nacionalne garde na ulicama Vašingtona počeće da nose oružje
Danas pre 4 satijoš 1 povezana