Povezane vesti

Vučić: Neće biti prelazne vlade

Vučić: Neće biti prelazne vlade

Slobodna Evropa 01.09.2019
Predsednik Srbije i Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Vučić najavio je da će ta stranka na predstojećim izborima zameniti 50 odsto ljudi na centralnoj izbornoj listi i da će tu biti 30 „potpuno novih mladih ljudi“. On je rekao i da neće… »
Vučić na sednici GO SNS: Dok sam živ, samo narod odlučuje

Vučić na sednici GO SNS: Dok sam živ, samo narod odlučuje

Dnevnik 01.09.2019
BEOGRAD: Dok sam ja živ, samo će narod odlučivati ko će biti na vlasti, poručio je predsednik Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić i precizirao da neće biti nikakve tehničke vlade, već samo narodne, niti će stranci određivati kod će da… »
Vučić o izborima i najavljenom bojkotu opozicije

Vučić o izborima i najavljenom bojkotu opozicije

RTS 01.09.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je rekao da postoji opasnost da se bojkotom izbora nanese šteta državi Srbiji i da se, kako je rekao, vidi zla namera političkog bloka koji nema ništa drugo osim bojkota kao opciju. Povodom izjave hrvatske… »
Više od polovine ministara neće biti u novoj Vladi: Vučić najavio seču u stranci

Više od polovine ministara neće biti u novoj Vladi: Vučić najavio seču u stranci

Telegraf 01.09.2019
Želimo da mladi i kvalitetni ljudi vode Srbiju - poručio je on. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je jutros gostujući u vestima tv Prva da očekuje kako će na sednicama SNS raspravljati kako da Srbiju vode bolje. On je rekao da će biti mnogo… »
Vučić: Očigledna “zla namera” političkog bloka i civilnog sektora

Vučić: Očigledna “zla namera” političkog bloka i civilnog sektora

Radio 021 01.09.2019
Predsednik Srbije Alesandar Vučić ocenio je danas da su organizacije civilnog sektora "takozvana" CRTA i CeSID "laž" zbog toga što nikada nisu pomenule preporuke tih organizacija koje je aktuelna vlast ispunila. "Pre tri meseca smo imali sastanak sa… »
Sednica Glavnog odbora SNS; Vučić: Da izmerimo snagu

Sednica Glavnog odbora SNS; Vučić: Da izmerimo snagu

RTV 01.09.2019
BEOGRAD - Sednica Glavnog odbora Srpske napredne stranke u proširenom sastavu počela je danas u centru "Pinki" u Zemunu, u prisustvu lidera naprednjaka i predsednika Srbije Aleksandra Vučića. U prepunoj sali prisutni su dočekali Vučića aplauzom i… »
Vučić: Ne nadajmo se nečemu, jer je Palmer srpski zet! Očekuje nas težak period!

Vučić: Ne nadajmo se nečemu, jer je Palmer srpski zet! Očekuje nas težak period!

Pravda 01.09.2019
Srbija je rastrzana, jer velike sile imaju različite interese u našoj zemlji, a pošto se ne poklapaju, i ljudi u zemlji koji imaju svoje interese, vuku svaki na svoju stranu, rekao je predsednik Aleksandar Vučić. On takođe ukazuje da nas i po… »
Mazohističke tendencije ministra vulina: Vučić je u pravu za sve što je rekao o nama u koaliciji! I treba da nas kritikuje!

Mazohističke tendencije ministra vulina: Vučić je u pravu za sve što je rekao o nama u koaliciji! I treba da nas kritikuje!

Pravda 01.09.2019
Predsednik Pokreta socijalista Aleksandar Vulin izjavio je danas da je predsednik Aleksandar Vučić za sve što je rekao o svima nama u koaliciji apsolutno u pravu. "Da je bio još oštriji i još određeniji ne bi ni malo pogresio. Ako može da… »
Vučić najavio velike kadrovske promene u SNS i vladi

Vučić najavio velike kadrovske promene u SNS i vladi

RTV 01.09.2019
BEOGRAD - Predsednik SNS Aleksandar Vučić najavio je danas, uoči sednice Glavnog odbora, kadrovske promene u samoj stranci i uvođenje mladih ljudi i istakao da, ukoliko stranka dobije poverenje građana i na sledećim izborima, 50 do 60 odsto… »
Vučić: Dok sam živ neće biti prelazne vlade

Vučić: Dok sam živ neće biti prelazne vlade

RTK 01.09.2019
Predsednik SNS-a Aleksandar Vučić poručio je na sednici Glavnog odbora da „dok je on živ“ neće biti formiranja prelazne vlade niti će stranci, kako je rekao, sastavljati vladu. Najavio je velike izmene na centralnom izbornom spisku SNS-a, kao i… »
Vulin: Vučić u pravu za sve što je rekao o nama u koaliciji

Vulin: Vučić u pravu za sve što je rekao o nama u koaliciji

Večernje novosti 01.09.2019
Predsednik Pokreta socijalista Aleksandar Vulin izjavio je danas da je predsednik Aleksandar Vučić za sve što je rekao o svima nama u koaliciji apsolutno u pravu. Predsednik Pokreta socijalista Aleksandar Vulin izjavio je danas da je predsednik… »
"Tražiće nam da priznamo Kosovo": Vučić na sednici go SNS o Kosovu i izborima: Dok sam živ neće biti prelazne vlade

"Tražiće nam da priznamo Kosovo": Vučić na sednici go SNS o Kosovu i izborima: Dok sam živ neće biti prelazne vlade

Blic 01.09.2019
Sednica glavnog odbora Srpske napredne stranke (SNS) održana je danas, glavna tema sednice bila je izborna platforma za predstojeće parlamentarne izbore, a najavljene su i velike kadrovske promemene na svim nivoima stranke Obraćajujći se članovima… »
Vučić na sednici SNS: Dok sam živ neće biti prelazne vlade

Vučić na sednici SNS: Dok sam živ neće biti prelazne vlade

N1 Info 01.09.2019
Na centralnoj izbornoj listi Srpske napredne stranke (SNS) biće promenjeno više od 50 odsto ljudi, rekao je predsednik Srbije i lider SNS Aleksandar Vučić. On je rekao i da neće pristati na formiranje prelazne vlade pre izobra, što su predložile… »
Vučić: Dok sam ja živ neće stranci određivati ko će da vlada u Srbiji

Vučić: Dok sam ja živ neće stranci određivati ko će da vlada u Srbiji

RTS 01.09.2019
Predsednik SNS-a Aleksandar Vučić poručio je na sednici Glavnog odbora da "dok je on živ" neće biti formiranja prelazne vlade niti će stranci, kako je rekao, sastavljati vladu. Najavio je velike izmene na centralnom izbornom spisku SNS-a, kao i u… »
Vučić: Na centralnoj listi SNS-a 30 potpuno novih ljudi

Vučić: Na centralnoj listi SNS-a 30 potpuno novih ljudi

Danas 01.09.2019
Predsednik Srbije i Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Vučić najavio je danas da će ta stranka na predstojećim izborima zameniti 50 odsto ljudi na centralnoj izbornoj listi i da će tu biti biti 30 potpuno novih mladih ljudi. On je na početku… »
Ako opet dobijemo poverenje građana, više od pola ministara neće biti u vladi

Ako opet dobijemo poverenje građana, više od pola ministara neće biti u vladi

Glas Zapadne Srbije 01.09.2019
Očekuju nas velike kadrovske promene, više od polovine ministara neće ostati u vladi, rekao je predsednik Aleksandar Vučić uoči sednice rukovodstva SNS. "Nema nikakve sumnje. Nakon predstojećih izbora, biće mnogo zamena, mnogo kadrovskih promena i… »
Vučić o „srpskom zetu“: Ne komentarišem tabloidne naslove

Vučić o „srpskom zetu“: Ne komentarišem tabloidne naslove

Vesti online 01.09.2019
Srbija je rastrzana, jer velike sile imaju različite interese u našoj zemlji, a pošto se oni ne poklapaju ljudi u zemlji koji imaju svoje interese vuku svaki na svoju stranu, izjavio je predsednik Aleksandar Vučić. Vučić je rekao da nas po… »
Kurir TV danas sednica Glavnog odbora SNS u Zemunu Vučić: Na listi ćemo imati nove i mlade ljude! Nastavićemo da gradimo…

Kurir TV danas sednica Glavnog odbora SNS u Zemunu Vučić: Na listi ćemo imati nove i mlade ljude! Nastavićemo da gradimo…

Kurir 01.09.2019
Sednica Glavnog odbor Srpske napredne stranke (SNS) počela je danas nešto posle 11 časova u Kulturno-sportskom centru "Pinki" u Zemunu, gde će biti razmatrana izborna platforma. Medijima je omogućeno praćenje početka sednice, nakon čega će biti… »
Vučić: Biće mnogo zamena i promena unutar SNS-a

Vučić: Biće mnogo zamena i promena unutar SNS-a

Beta 01.09.2019
Predsednik Srbije i srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Vučić najavio je danas da će biti mnogo zamena i promene unutar SNS. "Ukoliko dobijemo poverenje naroda na sledećim izborima, više od 50 do 60 odsto SNS-ovih ministara neće to više biti"… »
Vučić najavio seču u SNS: Više od polovine ministara neće biti u vladi posle izbora

Vučić najavio seču u SNS: Više od polovine ministara neće biti u vladi posle izbora

Blic 01.09.2019
Predsednik Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić danas je, uoči sednice rukovodštva stranke, najavio mnoge kadrovske promene u SNS, uključujući uvođenje mladih ljudi, ali i promene u vladi. Vučić je za TV Prva rekao da više od polovine… »
Vučić iz sedišta SNS: Biće mnogo promena u stranci i u Vladi, želimo da mladi i kvalitetni ljudi vode Srbiju

Vučić iz sedišta SNS: Biće mnogo promena u stranci i u Vladi, želimo da mladi i kvalitetni ljudi vode Srbiju

Kurir 01.09.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je jutros gostujući u vestima da očekuje danas da će na sednici SNS da raspravljaju kako da Srbiju vode bolje. On je rekao da će biti mnogo kadrovskih promena u stranci, kao i da ako pobede na izborima više… »
Naprednjaci danas o izbornoj platformi: Glavni odbor stranke iza zatvorenih vrata o fer glasanju, za javnost otvoreno prvih sat…

Naprednjaci danas o izbornoj platformi: Glavni odbor stranke iza zatvorenih vrata o fer glasanju, za javnost otvoreno prvih sat…

Blic 01.09.2019
Glavni odbor Srpske napredne stranke (SNS) razmatraće danas na sednici u Beogradu izbornu platformu. Kako je najavljeno, medijima će biti omogućeno praćenje početka sednice u 11 časova u Kulturno-sportskom centru "Pinki" u Zemunu, nakon čega će… »
Sednica Glavnog odbora SNS: Naprednjaci o izbornoj platformi

Sednica Glavnog odbora SNS: Naprednjaci o izbornoj platformi

Večernje novosti 01.09.2019
Srpska napredna stranka održaće u nedelju sednicu Glavnog odbora, a potpredsednica SNS Marija Obradović najavila je nedavno da će se razgovarati o izbornoj platformi. SRPSKA napredna stranka održaće u nedelju sednicu Glavnog odbora, a potpredsednica… »

Vesti dana »