Povezane vesti

Garsija: Jedan od najlepših golova u karijeri

Garsija: Jedan od najlepših golova u karijeri

Sportski žurnal 01.09.2019
Na tri utakmice u crveno-belim dresu Garsija je postigao dva gola. Petu pobedu zaredom u Superligi Srbije, na isto toliko utakmici, ostvarili su fudbaleri Crvene zvezde nad Vojvodinom 1:2. Posle pogotka Pavkova trijumf crveno-belima je doneo fenomenalnim… »
Garsija: Jedan od najlepših golova do sada

Garsija: Jedan od najlepših golova do sada

Večernje novosti 01.09.2019
Srećan sam što sam za ovako kratak boravak u klubu uspeo da obradujem naše navijače - rekao je Argentinac. Fudbaleri Crvene zvezde slavili su u derbiju petog kola Superlige Srbije protiv Vojvodine sa 2:1, a pobednički gol delo je Matea Garsije… »
Garsija posle 'evrogola': Jedan od najlepših u karijeri

Garsija posle 'evrogola': Jedan od najlepših u karijeri

N1 Info 01.09.2019
Fudbaleri srpskog šampiona Crvene zvezde ostvarili su petu pobedu na startu srpskog prvenstva, a trijumf u meču sa Vojvodinom crveno-belima je doneo argentinski fudbaler Mateo Garsija fantastičnim pogotkom „za špice.“. Crvena zvezda je na stadionu… »
Garsija oduševljen posle Voše: Dobro mi idu povratne lopte, jedan od najlepših golova u karijeri

Garsija oduševljen posle Voše: Dobro mi idu povratne lopte, jedan od najlepših golova u karijeri

Telegraf 01.09.2019
Argentinac se sve ozbiljnije nameće i u domaćem prvenstvu i u Evropi. Fudbaler Crvene zvezde Mateo Garsija prokomentarisao je pogodak koji je postigao na utakmici sa Vojvodinom u Superligi. Garsija je dao gol kakav se retko viđa na srpskim terenima… »
Lalatović: Bili smo ravnopravni u prvom poluvremenu, teško je vratiti se nakon gola kakav je postigao Garsija!

Lalatović: Bili smo ravnopravni u prvom poluvremenu, teško je vratiti se nakon gola kakav je postigao Garsija!

Hot sport 01.09.2019
Posle poraza njegovog tima od Crvene zvezde, šef stručnog štaba Vojvodine Nenad Lalatović izjavio je da smatra da su crveno-beli možda zaslužili da osvoje bod na ovom meču. Vojvodina je večeras poražena od Crvene zvezde rezultatom 1:2 (1:1), u… »
Garsija efektnim golom doneo pobedu Zvezdi nad Vojvodinom

Garsija efektnim golom doneo pobedu Zvezdi nad Vojvodinom

Danas 01.09.2019
Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su večeras u Novom Sadu Vojvodinu sa 2:1 u derbi utakmici sedmog kola Super lige Srbije. Junak trijumfa beogradskih crveno-belih bio je Mateo Garsija koji je u 59. minutu efektnim golom, volej šutem sa oko 16 metara levo… »
Šampion slavio u derbiju na “karađorđu”: Majstorija Garsije – Zvezda nanela Vojvodini prvi poraz u sezoni

Šampion slavio u derbiju na “karađorđu”: Majstorija Garsije – Zvezda nanela Vojvodini prvi poraz u sezoni

Večernje novosti 31.08.2019
Crvena zvezda je u derbiju nadigrala Vojvodinu 2:1 (1:1) i petom po redu superligaškom pobedom overila plasman u grupnu fazu evropske elite, za radost njenih navijača. ŠAMPION je prošao i “Karađorđe”. Crvena zvezda je u derbiju nadigrala… »

Vesti dana »