Povezane vesti
Đukanović o tome da je Rusiji i Srbiji mesto na proslavi
Vesti online 01.09.2019
Ceremonija obeležavanja 80. godišnjice početka Drugog svetskog rata bi bila još potpunija da je na njoj učestvovala i Rusija, kao i predstavnici nekih drugih jugoslovenskih naroda, počev od Srbije, izjavio je danas u Varšavi predsednik Crne Gore Milo… »
Đukanović o tome da je Rusiji i Srbiji mesto na proslavi
Politika 01.09.2019
VARŠAVA - Ceremonija obeležavanja 80. godišnjice početka Drugog svetskog rata bi bila još potpunija da je na njoj učestvovala i Rusija, kao i predstavnici nekih drugih jugoslovenskih naroda, počev od Srbije, izjavio je u Varšavi predsednik Crne Gore Milo… »
Đukanović u Varšavi: Milo žali što nije bilo Rusije i Srbije
Večernje novosti 01.09.2019
Predsednik Crne Gore je rekao i da ovakvi događaji i okolnosti opominju da "moramo dublje razmišljati o potrebi boljeg razumevanja i bolje saradnje, u interesu svih nas" -Moje mišljenje je da bi događaj bio još potpuniji da je u njemu učestvovala i… »
Vesti dana »

Ćuta: Vučić neće pasti tako što ćemo jedni druge optuživati, potrebno ujedinjenje kao 5. oktobra
N1 Info pre 22 minutajoš 60 povezanih

„Tajms of Izrael”: sutra potpis sporazuma o oslobađanju živih talaca i prekidu vatre
Politika pre 52 minutajoš 37 povezanih

(Video) Bila je ljubav Zdravka Šotre i najlepše lice Jugoslavije! Do slave stigla iz bede, a život je završila tragično u samoći
Dnevnik pre 6 satijoš 79 povezanih

"Odmah su zvali iz bolnice" Srceparajuća ispovest vozača Halida Bešlića, otkrio detalje o njegovoj borbi s bolešću
Alo pre 1 satjoš 24 povezane