Povezane vesti

Svitolina preko Konte do najvećeg uspeha

Svitolina preko Konte do najvećeg uspeha

Vesti online 03.09.2019
Ukrajinska teniserka Jelina Svitolina plasirala se u polufinale US Opena, pošto je u dva seta bila bolja od Britanke Johane Konte 6:4, 6:4 i tako napravila najveći uspeh u Njujorku. Meč je trajao 102 minuta i može se reći da je vođena velika borba… »
Svitolina prva do polufinala

Svitolina prva do polufinala

Mozzart sport 03.09.2019
Ukrajinka ponovila najveći uspeh u karijeri. Prva polufinalistkinja US opena je Elina Svitolina. Ukrajinska teniserka je posle plasmana među četiri najbolje na Vimbldonu napravila isti taj rezultat i danas u Njujorku, naravno, uz mogućnost da sada ode… »
Svitolina do rezultata karijere na US Openu

Svitolina do rezultata karijere na US Openu

N1 Info 03.09.2019
Ukrajinska teniserka Jelina Svitolina plasirala se u polufinale US Opena, pošto je u dva seta bila bolja od Britanke Johane Konte 6:4, 6:4 i tako napravila najveći uspeh u Njujorku. Meč je trajao 102 minuta i može se reći da je vođena velika borba… »
Svitolina vezala drugo Grend slem finale, Konta pala u dva seta (video)

Svitolina vezala drugo Grend slem finale, Konta pala u dva seta (video)

Telegraf 03.09.2019
Lep niz rezultata za Ukrajinku. Ukrajinka Elena Svitolina ušla je u polufinale US Opena, pobedom nad Joanom Kontom sa 6:4, 6:4! Peta teniserka sveta savladala je 16. sa WTA liste, a oba seta imala su potpuno identičan tok! Svitolina je pravila brejk u… »
Vekić: Mnogo sam se mentalno promenila ove godine

Vekić: Mnogo sam se mentalno promenila ove godine

N1 Info 03.09.2019
Hrvatska teniserka Dona Vekić na čudesan način ostvarila je najveći uspeh u karijeri i prvi plasman u gren slem četvrtfinale, pošto je u osmini finala US Opena savladala u tri seta, posle preokreta i spasenih meč lopti, Juliju Gerges. - Presrećna… »
Beretini u četvrtfinalu Ju-Es opena: Ovo je ludo, ne mogu da verujem

Beretini u četvrtfinalu Ju-Es opena: Ovo je ludo, ne mogu da verujem

Večernje novosti 02.09.2019
Zaista je posebno videti moju porodicu i moj tim da se smeju i plaču zbog mene - rekao je 23-godišnji Italijan. Italijanski teniser Mateo Beretini plasirao se večeras, prvi put u karijeri, u četvrtfinale Ju Es opena u Njujorku, pošto je pobedio 43… »
Kraj za prvu teniserku sveta u Njujorku: Benčićeva izbacila Osaku

Kraj za prvu teniserku sveta u Njujorku: Benčićeva izbacila Osaku

Večernje novosti 02.09.2019
Prva teniserka sveta izgubila je posle sat i 28 minuta i prekinula niz od 10 pobeda na poslednjem grend slem turniru u sezoni. Japanska teniserka Naomi Osaka neće odbraniti titulu na Ju Es openu u Njujorku, pošto je večeras u osmini finala izgubila od… »
Šok! Šampionka izbačena sa US Opena!

Šok! Šampionka izbačena sa US Opena!

Sportal blic 02.09.2019
Prvi nosilac i vladajuća šampionka Naomi Osaka izbačena je u četvrtom kolu US Opena od Belinde Benčić. Benčićeva, 12. na WTA listi, Osaku je izbacila u dva seta (7:5, 6:4). Osaka je ušla u ovaj okršaj sa povređenim kolenom, na koju se žalila i… »

Vesti dana »