Povezane vesti
Dinar sutra stabilan, kurs 117,62
Dnevnik 03.09.2019
BEOGRAD: Dinar će sutra zadržati približno istu vrednost prema evru kao danas i zvanični srednji kurs iznosiće 117,6157 dinara za evro, objavila je Narodna banka Srbije. NBS je kupila na međubankarskom tržištu od početka ove godine ukupno jednu milijardu… »
Novi rekord: Dinar nikad jači!
Vesti online 03.09.2019
Dinar je ojačao prema evru za 0,1 odsto i zvanični srednji kurs je 117,64 dinara za jedan evro, što je najveća vrednost dinara prema evropskoj valuti od počeka godine, objavila je Narodna banka Srbije. Danilo Šuković, ekonomista u izjavi za „Vesti“ kaže… »
Dinar još malo ojačao, kurs 117,6405
Kamatica 03.09.2019
Dinar je prema evru jači za 0,1 odsto nego pre mesec dana, na godišnjem nivou jači za 0,4 odsto, a u odnosu na početak godine jači za 0,5 procenata. Indikativni kurs dinara prema dolaru je juče oslabio za 0,1 odsto na 107,2579 dinara za dolar. Dinar je… »
Vesti dana »
Borović: Ako policija ne postupi po nalogu o hapšenju Selakovića - izdaja naroda, postupci ministra su farsa
Radio 021 pre 3 minutajoš 59 povezanih
Oglasio se Gaspromnjeft: NIS prilagodio poslovanje sankcijama
BBC News pre 38 minutajoš 58 povezanih
Tri boda u amanet: Radnički zadržao prednost koju je Žižović stekao!
Hot sport pre 1 satjoš 43 povezane
Usvojeni zakoni o nafti, gasu i o obaveznim rezervama derivata nafte i prirodnog gasa
Ekapija pre 5 satijoš 54 povezane
Putin nije odbio američki plan! Peskov: Ovo je potraga za kompromisom, neke stvari su prihvaćene, druge su neprihvatljive
Kurir pre 33 minutajoš 46 povezanih



