Povezane vesti

Van la Para stigao u Zvezdu

Van la Para stigao u Zvezdu

Politika 03.09.2019
Novi fudbaler Crvene zvezde Radživ van la Para rekao je da je uzbuđen što je došao u među „crveno-bele” i da jedva čeka da zaigra pred navijačima. „Uzbuđen sam zbog dolaska u Crvenu zvezdu. Znam da je ovo veliki klub sa bogatom istorijom… »
Šta će Zvezdi doneti novo pojačanje?

Šta će Zvezdi doneti novo pojačanje?

Sportske.net 03.09.2019
Ovaj mladi fudbaler je govorio o tome. Crvena zvezda je dobila pojačanje i to iz Hadersfilda. U klub je stigao Radžin van la Para, novi Holanđanin nakon Donalda i Ebesilija u poslednjih par godina u Crvenoj zvezdi. Ugovor je potpisan na tri godine, a… »
Zvezda predstavila Van la Paru

Zvezda predstavila Van la Paru

Vesti online 03.09.2019
Radživ Van la Para, holandski fudbaler, zvanično je promosivan u novog fudbalera Crvene zvezde. Krilni napadač je u redove srpskog šampiona stigao iz Hadersfilda u transferu vrednom 1.200.000 evra, uz moguće bonuse od 700.000 evra. Van la Para je sa… »
Van la Para stigao u zvezdu: Jedva čekam da debitujem i osetim atmosferu

Van la Para stigao u zvezdu: Jedva čekam da debitujem i osetim atmosferu

Večernje novosti 03.09.2019
Radživ: Znam da je ovo veliki klub sa bogatom istorijom koji ima sjajne navijače i siguran sam da ću pomoći ekipi da ostvari što bolje rezultate kako u Ligi šampiona, tako i u Superligi. RADžIV van la Para stigao je danas u Beograd kako bi… »
Stigao je: Pogledajte ekskluzivno prve slike najnovijeg pojačanja Crvene zvezde u Beogradu! (foto)

Stigao je: Pogledajte ekskluzivno prve slike najnovijeg pojačanja Crvene zvezde u Beogradu! (foto)

Hot sport 03.09.2019
Poznati su i svi uslovi ovog transfera. Kako je HotSport prvi najavio, poslednje pojačanje Crvene zvezde Radživ van La Para je stigao u Beograd i eskluzivno se slikao za HotSport. Posle kratkog odmora od putovanja, sledi poseta stadionu ‘Rajko… »
Čeka se dolazak u Beograd: Danas stiže Zvezdino poslednje pojačanje, evo kada će zaigrati!

Čeka se dolazak u Beograd: Danas stiže Zvezdino poslednje pojačanje, evo kada će zaigrati!

Hot sport 03.09.2019
Očekuje se da Radživ van La Para od četvrtka počne sa treninzima sa ekipom, a debi bi trebalo da upiše protiv Inđije. Uspela je Crvena zvezda poslednjeg dana prelaznog roka da od Hadersfilda kupi Radživ van La Paru (28), koji će danas oko jedan… »

Vesti dana »