Povezane vesti
U školama 1.200 mesta za predškolce
Večernje novosti 04.09.2019
Nastavljeno sređivanje prostora u osmoletkama za smeštaj predškolaca. Rade u osnovnim školama "Sutjeska", "Radivoj Popović", "Đuro Strugar", "Ratko Mitrović" i "Vladimir Rolović" ADAPTACIJOM dela prostora u školama, u narednom periodu biće obezbeđeno oko… »
Radojičić: Pre tri godine bez mesta u vrtiću bilo je 10.000 mališana, sada 2.300, uskoro ukidamo liste čekanja
Blic 04.09.2019
Gradonačelnik Beograda prof. dr Zoran Radojičić otvorio je vrtić u okviru OŠ „Jovan Cvijić” na opštini Palilula. Radojičić je istakao da vrtić može da primi 80 dece, kao i da je u adaptaciju školskih učionica uloženo osam miliona dinara. – Pre tri… »
Radojičić otvorio dečji vrtić na paliluli: U narednom periodu planiramo 17 novih vrtića
Kurir 04.09.2019
Gradonačelnik Beograda Zoran Radojičić otvorio je danas, u naselju Karaburma, na beogradskoj opštini Palilula, dečji vrtić u sklopu Osnovne škole "Jovan Cvijić". Radojičić je kazao da je Osnovna škola "Jovan Cvijić" treća u kojoj je zbog broja đaka bilo… »
Vesti dana »
Pretio ženi da će zapaliti nju i kuću, izgoreo deo porodičnog doma
Jugmedia pre 3 satajoš 1 povezana
„Sine, kad ćeš ga dati, ako ne sad“: Rade Bogdanović u svom stilu o remiju Bosne i Hercegovine na Mundijalu
Danas pre 3 satajoš 1 povezana
Srbija u Savetu bezbednosti UN tražila da preuzme deo funkcija haškog Mehanizma
Danas pre 5 satijoš 1 povezana





