Povezane vesti

"Zvezdu poštujem,: Ali..." Marković promovisan u Humskoj: Imao sam puno ponuda, ali ja sam grobar! Trkaću se sa Asanom

"Zvezdu poštujem,: Ali..." Marković promovisan u Humskoj: Imao sam puno ponuda, ali ja sam grobar! Trkaću se sa Asanom

Sportal blic 04.09.2019
Uz izjavu da se vraća u "svoju kuću", Lazar Marković je promovisan na stadionu Partizana kao poslednje i najveće pojačanje crno-belih ovog leta pošto je prethodno potpisao trogodišnji ugovor. Šest godina posle odlaska, popularni Markec je ponovo… »
Markec drugi put u Humskoj: Bilo je više padova nego uspona; Asano? Trkaćemo se

Markec drugi put u Humskoj: Bilo je više padova nego uspona; Asano? Trkaćemo se

Mozzart sport 04.09.2019
“Partizan je moja kuća”, dodaje najzvučnije crno-belo pojačanje ovog leta. Posle šest godina Lazar Marković je u svojoj kući. I ne krije da je srećan što se vratio da pomogne Partizanu za koji će ponovo, kao i u prvom mandatu, nastupati u… »
Marković ponovo zadužio dres crno-belih, željan da pomogne klubu i sebi: Srce je reklo Partizan

Marković ponovo zadužio dres crno-belih, željan da pomogne klubu i sebi: Srce je reklo Partizan

Večernje novosti 04.09.2019
Bilo je bitno da se vratim u svoju kuću, tamo gde ću biti najsrećniji – istakao je novi napadač kluba iz Humske. LAZAR Marković je bio Partizanova "bomba" na kraju prelaznog roka, vratio se posle šest godina u svoju kuću. Tamo gde je navikao da… »
Marković: Imao sam ponuda, ali ja sam Grobar

Marković: Imao sam ponuda, ali ja sam Grobar

N1 Info 04.09.2019
Pred sam kraj prelaznog roka Partizan je dobio ogromno pojačanje – u beogradske crno-bele posle šest godina vratio se ofanzivni vezni fudbaler Lazar Marković, a po povratku u Beograd istakao je da je „poslušao srce, uprkos unosnijim ponudama… »
Marković: Bilo je raznih ponuda, srce je izabralo Partizan!

Marković: Bilo je raznih ponuda, srce je izabralo Partizan!

Hot sport 04.09.2019
Partizan je danas predstavio novo pojačanje, na radost navijača stigao je Lazar Marković. Popularni Markec stao je pred novinare na konferenciji koja je bila zakazana u isto vreme kada i košarkaška utakmica Srbije i Italije. – Osećam se kao kada… »
Lazar Marković: Poštujem Zvezdu, ali Partizan je moj klub, poslušao sam srce!

Lazar Marković: Poštujem Zvezdu, ali Partizan je moj klub, poslušao sam srce!

Sportski žurnal 04.09.2019
Marković je potpisao trogodišnji ugovor sa Partizanom i zadužio dres sa brojem 50, isti kao u prvom mandatu pre odlaska u Benfiku. Povratnik u redove FK Partizan Lazar Marković rekao je da je uzbuđen kao kada je prvi put sa crno-belima potpisao… »
Lazar Marković se vratio u Partizan

Lazar Marković se vratio u Partizan

Politika 04.09.2019
Bivši fudbaler Liverpula Lazar Marković novi je igrač Partizana, objavljeno je na društvenim mrežama. Kako prenose beogradski mediji, Marković je sa klubom iz Humske potpisao trogodišnji ugovor. Marković je 2013. godine napustio Partizan i prešao… »
Markec se u Partizan vratio srcem, da pomogne klubu, a i on njemu

Markec se u Partizan vratio srcem, da pomogne klubu, a i on njemu

Sportske.net 04.09.2019
Novinari su ga pitali i o navodnom interesovanju Crvene zvezde i Dinama... Nekadašnji reprezentativac Srbije, igrač Liverpula, Benfike, Fenerbahčea i brojnih drugih klubova, Lazar Marković vratio u Partizan, klub u kome je stekao slavu i ime, a na… »

Vesti dana »